تاریخ انتشار :پنج شنبه ۲۴ اسفند ۹۶.::. ساعت : ۱:۴۴ ب.ظ
7 دیدگاه

رئیس دادگستری شهرستان دیر:تعامل با ادارات متولی زمین و مبارزه جدی با زمین خواری مورد تاکید دستگاه قضا+تصاویر

رئیس دادگستری شهرستان دیر:تعامل با ادارات متولی زمین و مبارزه جدی با زمین خواری مورد تاکید دستگاه قضا

دوراهک نیوز:رئیس دادگستری شهرستان دیر،گفت:تعامل با ادارات متولی زمین و مبارزه جدی با زمین خواری مورد تاکید دستگاه قضایی شهرستان دیر،خواهد بود.

به گزارش دوراهک نیوز:عیسی نوشادی،در دیدار با کارکنان اداره منابع طبیعی شهرستان دیر، با تبریک سالروز تأسیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در ۲۲ اسفند ماه ۵۸ به دستور امام خمینی(ره) اظهار داشت:نهادینه‌ شدن فرهنگ ایثار و شهادت در تمامی ابعاد جامعه همان ادامه دادن راه شهدا است.

نوشادی،با بیان اینکه،دستگاه قضا با اقدامات جدی خود از روند رو به رشد پدیده زمین خواری در شهرستان دیر، جلوگیری کرده است، افزود:ایام تجاوز به انفال عمومی و بیت المال و انجام کارهای متقلبانه سند سازی مجهول،ایجاد اثار جدید در اراضی،تخریب و تصرف و دست اندازی به انفال عمومی تمام شده است.

رئیس دادگستری شهرستان دیر،با بیان اینکه مبارزه جدی با پدیده زمین خواری مشارکت جدی مردم و مسئولان اجرایی را طلب میکند ،گفت: تمام موفقیت ها در مبارزه با زمین خواری مدیون همکاری همگان است.

رئیس دادگستری شهرستان دیر:تعامل با ادارات متولی زمین و مبارزه جدی با زمین خواری مورد تاکید دستگاه قضا

رئیس منابع طبیعی شهرستان دیر،در این دیدار، از صدور و تعیین تکلیف ۱۰۳ پرونده له دولت به مساحت۷۹۷هکتار خبر داد و گفت: این میزان مساحت با تلاش و همت ریاست محترم دادگستری شهرستان دیر، دادستان و قضات محترم شهرستان دیر محقق شده است.

خلیل دوراهکی،از عزم جدی در دفاع از انفال عمومی در شهرستان دیر، خبر داد و افزود: اراضی ملی جزو ثروت های عمومی حکومت اسلامی است و هیچکس حق دست اندازی و سوء استفاده از این موارد را نخواهد داشت.

دوراهکی اظهار داشت:در زمینه استعدادیابی و تخصیص زمین به طرح های عمرانی تاکنون ۲۴۱ هکتار تخصیص و یکهزار و ۸۰ هکتار در دست بررسی و استعدادیابی برای درخواست سایت های پرورش میگو در روستاهای گزنگ، جبرانی، الی شمالی و شرکت های پتروشیمی است.

وی با بیان اینکه، طبیعت و فضای سبز وسیله‌ای برای بقای بشری و حفظ زیبایی است، عنوان کرد:در سال جاری در نهالستان شهر بردخون از توابع شهرستان دیر، ۴۰ هزار اصله نهال جنگلی و بیابانی و ۲۲ هزار اصله نهال حرا تولید شده است.

رئیس منابع طبیعی شهرستان دیر،گفت:در هفته منابع طبیعی تعداد ۲۲ هزار اصله نهال جنگلی و بیابانی و تعداد ۱۰ هزار اصله نهال حرا توسط انجمن های زیست محیطی سوکا. پرونگ و حافظان مند در شهرستان دیر کاشته شد.

7 دیدگاه

 1. I have read so many articles regarding the blogger lovers
  however this post is really a fastidious
  piece of writing, keep it up. http://freeidmcrack.com/

 2. Oliva گفت:

  Some research studies on human beings disclosed
  the very same weight reduction effects as well as
  a healthy and balanced blood lipid (fat) degree.

  Feel free to visit my homepage – miracle garcinia cambogia reviews dr
  oz [Oliva]

 3. berna.ir گفت:

  سلام.خواستم بابت وبسایت خوبتون ازتون تشکر کنم و امیدوارم باعث ایجاد انگیزه براتون بشه

 4. سلام.واقعا وبسایت خوبی دارید

دیدگاه خود را به ما بگویید.