تاریخ انتشار :یکشنبه ۵ آذر ۹۶.::. ساعت : ۵:۳۵ ق.ظ
فاقددیدگاه

دسته گل‌هایی که فروزان به آب داد!+ تصاویر

دسته گل‌هایی که فروزان به آب داد

دوراهک نیوز: در شرایطی که پیش‌بینی می شد دوتیم صدرنشین لیگ یک بازی دیدنی را به نام خود ثبت کنند، عملکرد نه چندان دلچسب در نهایت دو اتفاق جالب توجه نتیجه را رقم زد.

دوراهک نیوز: در شرایطی که پیش بینی می شد دو تیم صدرنشین لیگ یک بازی دیدنی را به نام خود ثبت کنند، عملکرد نه چندان دلچسب در نهایت دو اتفاق جالب توجه نتیجه را رقم زد. پنالتی از دست رفته توسط محسن فروزان و در ادامه گل بازیکن تعویضی برانکو ایوانکوویچ تقابل یک تصمیم درست را به نمایش گذاشت و پرسپولیس را به صدر جدول رساند.

به گزارش «دوراهک نیوز»؛ عملکرد فاز تهاجمی دو تیم برخلاف پیش بینی‌ها نتوانست در نیمه اول موفق عمل کند و بازی با نتیجه بدون گل خاتمه یافت.

دسته گل‌هایی که فروزان به آب داد

پارس جنوبی به پشتوانه هواداران خود همچون دیگر دیدارهای خانگی توانست مالکیت توپ را در اختیار بگیرد تا از این حیث برتری خود را به شاگردان برانکو ایوانکوویچ دیکته کند، با این حال آنها در ایجاد فرصت روی دروازه بیرانوند ناکام ماندند و عمده حملات آنها منتهی به چند ضربه از راه دور شد که ثمری برای زردپوشان نداشت.

پرسپولیس نیز با قدرت در فاز دفاعی و ناکام در مالکیت توپ باعث شد تا گادوین منشا و علی علیپور نیز نتوانند فرصت فوق العاده‌ای به دست بیاورند و مجبور به عقب نشینی حتی تا میانه میدان شوند و دوری از دروازه فروزان یک نیمه ناموفق برای آنها رقم زد.

بازی نه چندان دلچسب دو تیم در نیمه دوم هم باعث شد تا هواداران از ثبت گل بیش از گذشته ناامید شوند اما اعلام یک ضربه پنالتی به ضرر پرسپولیس، پارس را در موقعیت گلزنی و حتی پیروزی قرار داد.

دسته گل‌هایی که فروزان به آب داد

با این حال تصمیم اشتباه مهدی تارتار درباره اینکه این پنالتی را به محسن فروزان بدهد باعث شد تا گلر پارس در ثبت این گل ناکام بماند و تیمش را بار دیگر در فشار بازی خانگی قرار دهد. فروزان که قصد داشت انتقام چند دیدار ناکام گذشته مقابل پرسپولیس را با گلزنی در این بازی بگیرد، با بدشانسی ضربه اش به دو تیرک دروازه بیرانوند برخورد کرد و راهی به دروازه نیافت.

نیمه دوم ابراهیم صالحی مانند همیشه دوندگی کرد،خطا گرفت و بارها و بارها باعث شد تا سید جلال و شجاع وی را با خطا متوقف کنند.این نبرد حساس که برای هر دو تیم شبیه جدال گلادیاتورها بود تنها با یک اشتباه و یک اتفاق می توانست خاتمه یابد که شایان مصلح آن را رقم زد تا برانکو و پرسپولیس جم را با سه امتیاز شیرین ترک کنند.

دسته گل‌هایی که فروزان به آب داد

تیم تارتار در طول بازی هیچ عقب نشینی را مقابل پرسپولیس نداشت و نشان داد لیاقت حضور در بالای جدول را دارد،شاید تنها چیزی که باعث برتری قرمزها در این بازی شد، تجربه بود! ضمن اینکه پنالتی از دست رفته جمی ها توسط فروزان دروازه بان این تیم، باعث فشار مضاعفی بر وی شد تا در گل دوم هم جاگیری مناسبی نداشته باشد و توپ به تور دروازه اش برسد.

 

دیدگاه خود را به ما بگویید.