تاریخ انتشار :یکشنبه ۲۱ آبان ۹۶.::. ساعت : ۵:۰۳ ق.ظ
فاقددیدگاه

در طرح تقویت بنیه علنی،یک ملیون ودویست هزار ساعت کلاس آموزشی برگزار شده است +تصاویر

مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر:

در طرح تقویت بنیه علنی،یک ملیون ودویست هزار ساعت کلاس آموزشی برگزار شده که رخداد بی نظیری است

مدیرکل آموزش و پرورش استان گفت: در طرح تقویت بنیه علنی،یک ملیون ودویست هزار ساعت کلاس آموزشی برگزار شده که رخداد بی نظیری است.

در طرح تقویت بنیه علنی

به گزارش دوراهک نیوز : اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان بوشهر، ناصر کرمی مدیرکل آموزش و پرورش استان در جلسه شورای معاونین اداره کل آموزش و پرورش استان با حضور حجت الاسلام و المسلمین خدری نماینده مردم محترم بوشهر، گناوه و دیلم ، اظهار داشت: با تکیه بر طرح تقویت بنیه علمی، یک میلیون و دویست هزار ساعت کلاس آموزشی برای معلمان برگزار شد که این آمار بی نظیر است و اگر این رویه ادامه پیدا کند به یقین تاثیرات بسیار مثبتی خواهد داشت.

ناصر کرمی ادامه داد: آموزش و پرورش استان با وجود تنگناهای زیاد، در دولت تدبیر و امید پیشرفت خوبی داشته است؛ که دراین زمینه به ارتقای چند پله ای رتبه در کنکور سراسری و همچنین ارتقای معدل حتی بالاتر از میانگین کشوری دست یافتیم که با همکاری های بیشتر در این حوزه، آموزش و پرورش استان با عملکرد بهتر ظاهر خواهد شد.

وی تصریح کرد: در امور پرورشی، فرهنگی و ورزشی نسبت به قبل وضعیت بسیار مناسب تر است و استان مقام های زیادی را در کشور کسب کرده است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان گفت: آموزش و پرورش استان با کمک شهرداری ها در این ۴ سال از یک چمن مصنوعی به ٣۵ چمن مصنوعی در سطح مدارس رسیده است.’

در طرح تقویت بنیه علنی

وی یادآور شد: با وجود مشکلات مالی، آموزش و پرورش استان از صنعت، مجموعه نفت و گاز، گمرک و دیگر عوامل بهره چندانی نبرده است و نیاز است که این مجوعه ها با ما همکاری وتعامل بیشتری داشته باشند.

کرمی افزود: در سال های اخیر منطقه ویژه پارس جنوبی در حوزه جنوب استان و تا مرکز برنامه های آموزشی استان را پوشش داده است و مجموعه نفت هم به طور خاص ۴ شهرستان جنوبی را پوشش می دهد.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: مجموعه نفت در اجرای کلاس های کنکور اعتبار مناسبی تخصیص داده است و کلاس های کنکور و تقویتی را با موسسات آموزشی مدیریت می کند که اگر از افراد توانمند استان استفاده می شد هزینه کمتر و نفرات بیشتری را پوشش می داد و معلمان پرتوان استان به کارگرفته می شدند.

کرمی عنوان کرد: خارگ با کمتر از ١۵٠٠ دانش آموز فقط ١٠ مدرسه دارد که نیاز به تعمیر و تجهیز دارد ، برنامه های آموزشی،تقویتی و پرورشی خارگ را با حداقل ٢٠٠ میلیون تومان می توان پوشش داد که از این کمک ها دریغ می شود.

دبیر شورای آموزش وپرورش استان خاطرنشان کرد: حدود ۴٠ درصد دانش آموزان استان در رشته فنی و حرفه ای و کار و دانش تحصیل می کنند و نیاز است حداقل امکانات در این حوزه فراهم شود.
کرمی درپایان بیان داشت حوزه شمالی استان با این که منطقه نفتی است فاقد حامی است وما به جد خواهان اضافه شدن این حوزه در طرح تقویت بنیه علمی و کمک ویژه پارس جنوبی وهمچنین حمایت نماینده محترم این حوزه در این راستا هستیم.

دیدگاه خود را به ما بگویید.