تاریخ انتشار :شنبه ۱۹ اسفند ۹۶.::. ساعت : ۹:۱۴ ق.ظ
فاقددیدگاه

درگیری در عسلویه قربانی گرفت

پلیس: دستگیری قاتل طی دو ساعت

دوراهک نیوز: سردار واعظی با بیان اینکه آلت قتل نیز در منزل یکی دیگر از متهمین کشف شده خاطرنشان کرد :علت این حادثه نزاع و درگیری بین متهمین و مقتول بوده است.

دوراهک نیوز: نزاع دو نفر در روستای بزباز شهرستان عسلویه منجر به قتل یکی از آنها شد.

به گزارش «دوراهک نیوز»؛ مقتول مردی ۲۷ ساله و اهل شهرستان سمیرم است و در یکی از کمپ های کارگری این روستا اقامت داشته که دیشب در پی درگیری لفظی با فردی از اهالی روستای بزباز و با اصابت ضربه چاقو به قتل رسید.

فرمانده انتظامی استان بوشهر با تایید این حادثه گفت: افرادی که در این نزاع شبانه مرتکب قتل شدند، کمتر از دوساعت پس از حادثه شناسایی و دستگیر شدند.

سرتیپ دوم خلیل واعظی ادامه داد: با حضور عوامل پلیس مشخص شد فرد ۲۸ساله ای به هویت “محمد امین “با ضربات  چاقو مصدوم و به بیمارستان منتقل شده است.

به گفته فرمانده انتظامی استان بوشهر، مصدوم قبل از اینکه بتواند اطلاعاتی از ضاربین در اختیار پلیس قرار بدهد بر اثر شدت جراحات وارده در بیمارستان فوت می کند.

سردار واعظی  تصریح کرد: با حضور کارآگاهان پلیس آگاهی و بررسی صحنه جرم و جمع آوری مدارک و مستندات لازم، ۵ نفر مظنون شناسایی و دستگیر شدند.

وی اظهار داشت: با انتقال مظنونین به پلیس آگاهی و انجام تحقیقات تکمیلی، یکی از دستگیر شدگان به هویت “م”به قتل مقتول با ضربات چاقو اعتراف کرد.

سردار واعظی با بیان اینکه آلت قتل نیز در منزل یکی دیگر از متهمین کشف شده خاطرنشان کرد :علت این حادثه نزاع و درگیری بین  متهمین و مقتول بوده است.

دیدگاه خود را به ما بگویید.