تاریخ انتشار :سه شنبه ۲۱ شهریور ۹۶.::. ساعت : ۳:۵۴ ب.ظ
فاقددیدگاه

درخواست پارس جنوبی و استقلال برای تغییر داور/ ۱۵ هزار بلیت فروخته می‌شود

دوراهک نیوز: عملکرد ضعیف استقلال در لیگ برتر باعث شده مسابقه در شهر جم برای علیرضا منصوریان بازی مرگ و زندگی باشد.

http://varzeshbu.ir/file/News/636408082920933758-240x170.jpgدوراهک نیوز: باشگاه پارس جنوبی جم برای بازی با استقلال تهران در هفته ششم لیگ برتر قصد فروش ۱۵ هزار بلیت را دارد.

 

به گزارش «دوراهک نیوز»؛ این مسابقه در ورزشگاه تختی شهر جم برگزار می‌شود و ظرفیت این ورزشگاه ۱۵ هزار نفر است. پارس جنوبی ۱۰ درصد از ظرفیت این ورزشگاه را هم به هواداران استقلال اختصاص می‌دهد.

 

این اولین بازی یکی از دو تیم پرهوادار پایتخت در شهر جم است و انتظار می رود تماشاگران بسیاری از استان بوشهر و برخی شهرستان های همچوار در فارس و هرمزگان خود را به این ورزشگاه برسانند.

 

جمی ها با عملکرد قابل تحسین تا اینجای کار بدون شکست در رده دوم جدول قرار دارند و استقلال در رده ۱۵ می باشد که به نوعی بازی مرگ و زندگی برای علیرضا منصوریان هم محسوب می شود.

 

پارس جنوبی و استقلال خواهان تغییر داور بازی!؟

 

http://varzeshbu.ir/file/News/636408080419360677-240x170.jpgاز نکات حاشیه ای درباره بازی جمعه، درخواست هر دو باشگاه استقلال و پارس جنوبی برای تغییر اشکان خورشیدی داور این مسابقه می باشد.

 

ابتدا برخی استقلالی‌ها بیان کرده اند خورشیدی فصل گذشته برای‌شان قضاوت‌های خوبی نداشته و آنها از این داور خاطره خوشی ندارند.

 

از سویی دیگر مسئولان باشگاه پارس جنوبی هم معتقدند که بهتر است این داور تعویض شود زیرا از هم اکنون زیر فشار انتقادهای استقلالی‌ها قرار گرفته است و همین مساله می‌تواند بر عملکردش تاثیر منفی بگذارد و نتواند توانایی‌هایش را به طور کامل در میدان نشان بدهد.

دیدگاه خود را به ما بگویید.