تاریخ انتشار :چهارشنبه ۱۷ مرداد ۹۷.::. ساعت : ۸:۲۴ ب.ظ
فاقددیدگاه

دانشگاه پیام نور دیر،به لحاظ استعدادهای درخشان و جذب دانشجو در رتبه نخست استان بوشهر قرار دارد*رئیس دانشگاه پیام نور دیر

دانشگاه پیام نور دیر،به لحاظ استعدادهای درخشان و جذب دانشجو در رتبه نخست استان بوشهر قرار دارد

دانشگاه پیام نور دیر،به لحاظ استعدادهای درخشان و جذب دانشجو در رتبه نخست استان بوشهر قرار دارد*رئیس دانشگاه پیام نور دیر

دوراهک نیوز:رئیس دانشگاه پیام نور دیر، گفت:دانشگاه پیام نور دیر،به لحاظ استعدادهای درخشان و جذب دانشجو در رتبه نخست استان بوشهر قرار دارد.

به گزارش دوراهک نیوز:حمزه بحرانی،صبح امروز در نشست با خبرنگاران، ضمن تبریک ۱۷ مرداد روز خبرنگار، اظهار داشت:این دانشگاه در سال ۹۶ تاسیس و راه اندازی شد و تا کنون ۷۲۰ دانشجو از این دانشگاه فارغ التحصیل شده اند.

وی با بیان اینکه دانشگاه پیام نور دیر جزء دانشگاه های برتر پیام نور استان است ، افزود:دانشگاه پیام نور دیر، در سال گذشته رتبه دوم برگزاری امتحانات پایان ترم بر اساس شاخص های مربوطه را کسب نموده است.

بحرانی،با اشاره به مشکلات دانشگاه پیام نور دیر،گفت:نبود خوابگاه و سرویس رفت و برگشت از مشکلات دانشجویان این دانشگاه است که مسئولان این شهرستان باید توجه ویژه ای برای حل آنها داشته باشند.

رئیس دانشگاه پیام نور دیر، با بیان اینکه، ۸۰ درصد دانشجویان این دانشگاه دختر هستندو برای رفت و آمد به دانشگاه وسیله نقلیه ندارند،اظهار داشت:در حال حاضر ۵۰۰ دانشجو در ۱۲ رشته در این دانشگاه مشغول به تحصیل هستند.

حمزه بحرانی،گفت: ارتقا و تجهیز سایت رایانه دانشگاه نیاز به اعتبار ویژه شهرستانی نیاز دارد و به دلیل اینکه ساختمان دانشگاه دارای سه طبقه است، نصب آسانسور در این دانشگاه ضروری به نظر می رسد.

وی، با بیان اینکه  این دانشگاه تاکنون چهار قهرمانی و نایب قهرمانی استانی و کشوری در رشته های فوتبال، فوتسال و دو ومیدانی کسب کرده است، افزود:اردوهای جهادی،  طرح ولایت، برگزاری یادواره شهدا،اردوهای راهیان نور و برنامه های متعدد فرهنگی توسط تشکل های این دانشگاه بویژه بسیج دانشجویی هرساله برگزار می شود.

دیدگاه خود را به ما بگویید.