تاریخ انتشار :چهارشنبه ۲۲ آذر ۹۶.::. ساعت : ۹:۰۲ ق.ظ
فاقددیدگاه

داستان انتخاب شهردار بوشهر دنباله‌دار شد

داستان انتخاب شهردار بوشهر دنباله‌دار شد

دوراهک نیوز: شورای پنجم بوشهر با ترکیبی که انگیزه کار شورایی در پایین ترین سطح قرار دارد و رویکرد اکثریت اعضای آن غیرشفاف و متکی به رویکرد فردی می باشد، روزهای دشوارتری پیش رو خواهد داشت

دوراهک نیوز: جلسه عصر سه شنبه شورای شهر بوشهر با موضوع بررسی برنامه گزینه های تصدی شهرداری و رای گیری برای تعین فرد منتخب به حدنصاب نرسید.

به گزارش «دوراهک نیوز»؛ این نشست قرار بود ساعت ۱۴ آغاز شود و نورالدین امیری یکی از گزینه های شهرداری نیز به همراه خبرنگاران در صحن شورا حضور یافت.

http://pgnews.ir/gozaresh/uploads/p1c162ufsb16nknm7ugr3cku64.jpg

داستان انتخاب شهردار بوشهر دنباله‌دار شد

نهایتا با تاخیر یک و نیم ساعته با حضور ۵ عضو در صحن شورا، جلسه رسمیت یافت، اما به دلیل غیبت ۴ عضو دیگر، این جلسه رسمیت نیافت.

هاشم زاده و عبدالله زاده که پس از پایان کار میگلی نژاد و جلسات تعیین سرپرست شهرداری در چندین نشست شورا حضور نیافته بودند تا آن را از رسمیت خارج کنند، از معترضان غیبت همکاران خود در جلسه امروز شورا بودند.

به نظر می رسد شورای پنجم بوشهر با ترکیبی که انگیزه کار شورایی در پایین ترین سطح قرار دارد و رویکرد اکثریت اعضای آن غیرشفاف و متکی به رویکرد فردی می باشد، روزهای دشوارتری پیش رو خواهد داشت، چالش هایی که طی عمر چندماهه شورا بارها به بیرون درز کرده است.

رییس شورای شهر بوشهر در پایان جلسه بی نتیجه سه شنبه، اعلام کرد: دستور جلسه آینده که یکشنبه برگزار می شود، ارائه برنامه گزینه های شهرداری و انتخاب فرد منتخب می باشد.

دیدگاه خود را به ما بگویید.