تاریخ انتشار :دوشنبه ۳۰ بهمن ۹۶.::. ساعت : ۱۲:۴۵ ب.ظ
فاقددیدگاه

خیز ایرانجوان در مسیر سقوط/ کللی‌فر روی نیمکت قرمزپوشان؟

خیز ایرانجوان در مسیر سقوط

دوراهک نیوز: ایران‌جوان که روزهای سخت و تلخی را سپری می‌کند ای نبار نیز در خانه تن به شکست داد تا اوضاع این تیم ریشه‌دار وخیم‌تر از قبل شود.

دوراهک نیوز: از هفته بیست و چهارم لیگ دسته اول کشور، ایرانجوان بوشهر در خانه شکست دیگری را متحمل شد تا وضعیت ابقا در این دسته دشوارتر شود.

به گزارش «دوراهک نیوز»؛ ایران‌جوان که روزهای سخت و تلخی را سپری می‌کند ای نبار نیز در خانه تن به شکست داد تا اوضاع این تیم ریشه‌دار وخیم‌تر از قبل شود.

خیز ایرانجوان در مسیر سقوط

شاگردان دلگرم که بازی بهتری نسبت به هفته گذشته ارائه کردند نتوانستند حریف شاگردان اسکوچیچ شوند. ایران‌جوان طبق معمول دل به سانتر و پرتاب اوت بلند بسته بود و بعضا هم نیم نگاهی به ضد حملات کند خود داشت، تاکتیکی که راهی به گل و پیروزی چه در این دیدار و چه در دیدارهای گذشته نداشته است.

در آن سوی میدان هم اسکوچیچ کارکشته خیلی خوب راه رسیدن به گل را از روی نقطه ضعف ایران‌جوان آنالیز کرده بود نقطه ضعفی که در این فصل بارها بلای جان قرمزهای بوشهری شده بود. گلهای یکنواختی که معلوم نیست چه موقع قرار است رفع شود! شاگردان اسکوچیچ خیلی خوب بازی را مدیریت کردند و بدون هیچ‌گونه دستپاچگی و استرسی طرح و برنامه خود را پیدا کردند و به هدف نهائی خود رسیدند.

هر  دو تیم در نیمه اول تلاش‌هایی را صورت دادند که به گل ختم نشد تا این نیمه با تساوی بدون گل خاتمه یابد. اما قصه نیمه دوم همیشه برای ایران‌جوان متفاوت دنبال می‌شود نیمه‌ای نگران کننده که بیشتر گلهای خود را در نیمه دوم دریافت می‌کنند. اینبار نیز این قصه تکراری دوباره تکرار شد و ایران‌جوانی‌ها دروازه خود را باز شده ببینند بعد از دریافت گل هم تفکرات دلگرم گره گشا نبود تا اینکه در وقتهای تلف شده تیر خلاص به قلب مریض ایران‌جوان نواخته شد و سیزدهمین باخت این فصل ایران‌جوان بوشهر رقم خورد.

آنچه در این دیدارها به وضوح به چشم می آید ناکارآمدی بازیکنانی است که در نیم فصل برای تقویت این تیم آمده بودند بازیکنانی که بیشتر در تضعیف این تیم گام بر می‌دارند تا تقویت، باید دید بر چه اساس و معیار فنی این خریدها انجام شده است

http://pgnews.ir/gozaresh/uploads/p1c6lb123v120rts1sgb2171cq74.jpg

دلگرم بازهم استعفا کرد

در پایان این مسابقه، غلامرضا دلگرم برای دومین بار طی هفته های اخیر از سرمربیگری ایرانجوان بوشهر استعفا کرد.

سرمربی به ایرنا گفته: با این استعفا در هیچ صورتی در تیم نمی مانم تا کادری جدید هدایت این تیم را عهده دار شود.

دلگرم افزود: تیم ایرانجوان در ابتدای فصل با ۲۴ میلیارد ریال اعتبار بسته شد ولی مجموع پرداختی تیم تاکنون تنها سه میلیارد و ۵۷۰ میلیون ریال است.

وی اظهار داشت: با وجود اینکه بازیکنان دریافتی اندکی دارند اما تمامی همت و تلاش خود را برای موفقیت تیم بکار گرفتند و در چنین شرایطی هوادارن باید قدردان آنها باشند.

دلگرم گفت: در نیم فصل پس از بازی با تیم استقلال تهران در جام حذفی قصد جدایی از تیم ایرانجوان بوشهر را داشتم ولی با اصرار هواداران از تصمیم خود منصرف شدم ولی اکنون که تماشاگران خواهان رفتنم هستند، رفتن را به ماندن ترجیح می دهم.

خیز ایرانجوان در مسیر سقوط

وی ادامه داد: تیم ایرانجوان بوشهر در نیم فصل نیز در انتهای جدول قرار گرفت ولی با همت همین بازیکنان موفق به صعود به از رده کنونی شد که این خود نشان از ظرفیت تیم است.

سرمربی مستعفی ایرانجوان بوشهر گفت: با این حال هواداران در طول ۹۰ دقیقه به عنوان یاردوازدهم عمل نمی کنند و تنها به تخریب بازیکنان در جریان بازی می پردازند.

دلگرم اظهار داشت: بازیکنان در بازی های خارج از خانه با تمرکز و شرایط بهتری بازی می کنند که این بیانگر نبود تمرکز لازم در بازی های خانگی در بین آنان است.

وی اضافه کرد: با این وجود بازیکنان ایرانجوان در تمرینات نیز تنها هستند و بجز کادر فنی کسی آنها را همراهی نمی کند.

دلگرم افزود: در چنین شرایط دشواری که گریبانگیر ایرانجوان شده سایر مسئولان نیز باید پاسخگو باشند و به حمایت از آن بپردازد.

وی یادآور شد: مدیرعامل به تنهایی قادر به حمایت مالی تیم نیست و این مسئولان استان بوشهر هستند که باید جایگاه ایرانجوان را در نظر گرفته و برای جلوگیری از سقوط آن به دسته پایین تر وارد عمل شوند.

دلگرم افزود: تجربه شاهین بوشهر باید برای ایرانجوان درس عبرت باشد و بدانند که تیم در صورت سقوط به دسته پایین تر دیگر قادر به صعود نخواهند بود.

کللی فر ناجی ایرانجوان می شود؟

به نظر می رسد در شرایط فعلی و پس از اتفاقات این بازی که هواداران ایرانجوان برخوردهای تندی با سرمربی مستعفی تیم داشتند، امیدی به ادامه کار دلگرم نیست و باید پرونده وی در این تیم را بست.

در این شرایط خبر می رسد حمید کللی فرد محتمل ترین گزینه بومی برای حضور روی نیمکت ایرانجوان برای هفته های بحرانی پیش رو است تا شاید شوکی به این تیم وارد شود.

وی که سابقه مربیگری ایرانجوان در سال های گذشته داشته، تا چند هفته پیش سرمربیگری شاهین شهرداری بوشهر در لیگ دو کشور را برعهده داشت و این تیم را به مرحله نهایی مسابقات رساند.

 

دیدگاه خود را به ما بگویید.