تاریخ انتشار :شنبه ۲۰ مرداد ۹۷.::. ساعت : ۱:۲۸ ب.ظ
فاقددیدگاه

خبرنگاران با بیان وقایع، راه را به سوی توسعه و پیشرفت هموار می سازند*شهردار دیر

خبرنگاران با بیان وقایع، راه را به سوی توسعه و پیشرفت هموار می سازند

شهردار بندر دیر، گفت:خبرنگاران به عنوان پل ارتباطی بین مردم و مسئولین هستند که با بیان وقایع، راه را به سوی توسعه و پیشرفت هموار می سازند.

 

علی ابراهیمی روز جمعه در آیین تجلیل از خبرنگاران،با بیان اینکه،انعکاس انتقادات و پیشنهادات و بازتاب آنها در فضاهای خبری راهگشای مدیران، و موجب پویایی خواهد شد، اظهار داشت:انتقادات باید منطقی، و با رعایت اصول و در راستای روشنگری مردم انعکاس داده شود.

وی با بیان اینکه،خبرنگاران می تواند با نقدهای سازنده خود به سازندگی و توسعه شهر و شهرداری کمک کنند، تصریح کرد: امروز بندر دیر، در مسیر پیشرفت به همدلی و همزبانی نیاز دارد و مدیریت شهری و شهروندان باید در کنار هم برای توسعه این شهر تلاش داشته باشیم..

ابراهیمی با بیان اینکه،در حال حاضر ۲۵ طرح عمران شهری در بندر دیر در دست اجراست، افزود: این طرح ها با اعتباری بالغ بر ۸۰ میلیارد ریال در دست اجراست که در هفته دولت و دهه فجر به بهره برداری خواهند رسید.

ابراهیمی با بیان اینکه،از مجمع ۲۵ طرح در دست اجرا ۵ طرح با اعتبار ۵۰ میلیارد ریال در هفته دولت به بهره برداری می رسد، گفت: ۲۰ طرح عمران شهری دیگر نیز با اعتبار ۳۰ میلیارد ریال در دهه فجر سال جاری به بهره برداری می رسد.

شهردار دیر، با تاکید بر این موضوع که،شفاف سازی امور مالی شهرداری یکی از برنامه های اساسی شورای اسلامی و شهرداری بندر دیر می باشد، اظهار داشت:در سال گذشته مبلغ ۱۰۸ میلیارد ریال از محل تملک دارایی ها،ارزش افزوده،درآمد شهرداری و  کمک شهرداری ها،به این شهرداری اختصاص یافت که در زمینه پرداخت مطالبات گذشته،حقوق، مزایا،بازنشستگی کارکنان، عیدی، نیم درصد کتابخانه و خدماتی،هزینه شده است.

علی ابراهیمی،گفت: احداث بازارچه ماهی،ساحل سازی،احداث بلوار غدیر، طرح پارک ترافیک، جدول گذاری شهرک امام حسین و محله اطراف شهدای گمنام از جمله پروژه های مهمی است که در هفته دولت و دهه فجر به بهره برداری می رسند.

دیدگاه خود را به ما بگویید.