تاریخ انتشار :یکشنبه ۱۲ شهریور ۹۶.::. ساعت : ۸:۱۱ ق.ظ
فاقددیدگاه

حادثه برای پرواز بوشهر- تهران/تمام مسافران در سلامت کامل هستند+تصاویر

دوراهک نیوز : پرواز بوشهر به تهران متعلق به شرکت زاگرس صبح امروز دقایقی پس از برخاستن از باند فرودگاه بوشهر به دلیل ترکیدگی لاستیک جلو، مجبور به فرود در فرودگاه بوشهر شد.

به گزارش دوراهک نیوز ، پرواز صبح امروز بوشهر به تهران متعلق به شرکت زاگرس دقایقی پس از برخاستن از باند فرودگاه بوشهر به دلیل ترکیدگی لاستیک جلو مجبور به فرود شد.


بر اساس این گزارش، خلبان پرواز به خاطر ترکیدگی لاستیک جلو قادر به بستن چرخ ها نبوده و با مهارت خوب خود توانست با استفاده از تایرهای عقب، هواپیما را در باند فرودگاه بوشهر به زمین بنشاند.

در مدتی که هواپیما در آسمان بوده اقدامات لازم برای مهیا کردن تیم های امدادی و آتش نشانی صورت گرفت و به محض فرود هواپیما در فرودگاه بوشهر، تیم های امدادی به کمک مسافران شتافتند.

پس از آرام شدن وضعیت اضطراری هواپیما، با تصمیم تیم پرواز و نیروهای امدادی تمامی مسافران به سلامت پیاده شده و راهی سالن انتظار شدند.


هم اکنون هواپیمای حادثه دیده در احاطه تیم های امدادی و آتش نشانی است و مسافران همگی در سلامت کامل هستند.

تکمیلی/

مدیرکل فرودگاه های استان بوشهر با تایید ابن خبر گفت: هواپیمای پرواز ۴۰۲۵ شرکت هواپیمایی زاگرس در مسیر بوشهر – تهران به دلیل نقض فنی دقایقی پس از پرواز از بوشهر، ناچار به نشست اضطراری در فرودگاه این شهر شد.

کمال دهقان منشادی افزود: پرواز ۴۰۲۵ شرکت هواپیمایی زاگرس که با هواپیمای مدل ام. دی ۸۰ از بوشهر به مقصد تهران برخاسته بود، خلبان آن با اطلاع از کنده شدن لایه یکی از لاستیک های چرخ جلویی هواپیما تصمیم به فرود اضطراری در بوشهر گرفت.

وی بیان کرد: این هواپیما که ساعت ۹:۲۵ از بوشهر برخاسته بود پس از چند دقیقه پرواز روی دریا (به منظور آماده شدن تیم امدادی) ساعت ۹:۳۵ در فرودگاه بوشهر فرود اضطراری کرد.

دهقان منشادی به ایرنا گفت: این هواپیما ۱۵۵ نفر مسافر داشت که تمامی آنها بدون پیچ حادثه خاصی از هواپیما پیاده شدند.
وی افزود: یکی از سرنشینان هواپیما که زنی باردار بود به دلیل استرس ناشی از این حادثه دچار سرگیجه و حالت تهوع شد که به منظور بررسی وضعیتش از طریق اورژانس به بیمارستان انتقال یافت.

دهقان منشادی ادامه داد: پرواز جایگزین مسیر بوشهر – تهران ساعت ۱۶:۰۰ امروز (شنبه) توسط شرکت هواپیمای زاگرس صورت می گیرد.

دیدگاه خود را به ما بگویید.