تاریخ انتشار :یکشنبه ۱۹ آذر ۹۶.::. ساعت : ۹:۳۴ ق.ظ
فاقددیدگاه

«جم» به سرنوشت «شاهین» دچار نشود

«جم» به سرنوشت «شاهین» دچار نشود

دوراهک نیوز : انتظار است با حل مشکلات این تیم، استان بوشهر در فصل آتی لیگ قهرمانان آسیا صاحب نماینده ای شایسته باشد.

دوراهک نیوز : پارس جنوبی جم نیم فصل اول را به عنوان تیم دوم به پایان رساند اما این تیم برای حفظ موقعیت و رتبه اش در نیم فصل دوم رقابت ها  کار سختی پیش رو دارد.

«جم» به سرنوشت «شاهین» دچار نشود

به گزارش «دوراهک نیوز »؛ پایان نیم فصل برای جمی ها به نوعی آغاز یک بحران تازه است. این تیم اکنون با مشکلات و کمبودهای مالی مواجه شده و این اتفاق می تواند پارس را از رویاهای بزرگی که در سر دارد دور کند. پارس جنوبی در حالی نیم فصل اول را با نتایج بسیار خوب به پایان رساند که در نیم فصل دوم رقابت ها با حضور جدی تر تیم های پرمهره و پرامکانات برای این تیم به مراتب دشوارتر خواهد شد.

 

https://ptfbu.com/Lianidea-files/news/76DE421F-5606-44E9-8BFF-17918D32EFBA.jpeg

 

چالش نقل و انتقالات

 

پارس جنوبی با نمایش بسیار خوبش در نیم فصل اول به نوعی ویترین مناسبی برای درخشش بازیکنان گمنام و با انگیزه بود. بازیکنانی که بعد از گذشت یک نیم فصل و پانزده بازی آرام آرام به چهره های شناخته شده فوتبال ایران بدل شدند. این بازیکنان به احتمال فراوان در نقل و انتقالات نیم فصل با پیشنهادات جدی و مناسبی از سوی تیم های متمول و نامدار لیگ برتر مواجه خواهند شد و این سختی کار مسئولان پارس جنوبی را برای حفظ این بازیکنان بیشتر می کند. با توجه به شرایط مالی نامساعد پارس جنوبی در حال حاضر این تیم کار دشواری برای حفظ ستاره های تاثیرگذارش در نیم فصل دارد.

 

اما چالش نقل و انتقالات فقط از دست رفتن برخی از بازیکنان تاثیرگذار نیست. مهدی تارتار سرمربی پارس جنوبی در نیم فصل اول بارها از اهمیت تقویت این تیم در نیم فصل دوم صحبت کرده بود موضوعی که اگر منابع مالی آن تامین نشود امکان پذیر نخواهد بود. پارس جنوبی در نیم فصل رقابت ها کار سختی برای جذب بازیکن دارد. این تیم به بازیکنانی نیاز دارد که توانایی رقابت و جنگیدن در نیم فصل نفس گیر دوم را داشته باشند و این یعنی باید با کیفی پرازپول وارد بازار نقل و انتقالات نیم فصل شود. موضوعی که با توجه به شرایط مالی نامساعد این تیم در حال حاضر غیرممکن به نظر می رسد.

 

به سرنوشت شاهین دچار نشویم!

 

پارس جنوبی جم نماینده شایسته استان بوشهر در لیگ برتر، نیم فصل اولین حضورش را در لیگ برتر به خوبی سپری کرد و با کسب نایب قهرمانی، بالاتر از تیمهای بزرگی نظیر تراکتورسازی، ذوب آهن و سپاهان ایستاد. نتیجه ای که کمتر کسی ابتدای فصل از جمی ها انتظارش را داشت.

 

تارتار در کنفرانس خبری بعد از برد مقابل سیاه جامگان به صراحت از مشکلات مالی تیمش پرده برداشت و خواستار حل شدن مشکلاتی شد که چند ماه است گریبان پارس جنوبی جم را گرفته است.

 

پارس جنوبی جم چشم و چراغ فوتبال استان و شهرستان جم است و هم استانی ها به نتایج آن افتخار می کنند. تارتار از وعده پاداش ها حرف می زند و نگران پول بازیکنانش در نیم فصل است که به موقع پرداخت شود.

 

شاید برخی هنوز تجربه شاهین بوشهر را باور ندارند، تیمی که تا فینال جام حذفی پیش رفت اما بازیکنانش در خانه همبازیان خود ناهار پیش از جام حذفی را صرف کردند!

 

پارس جنوبی جم هواداران دلسوزی دارد که در همین مدت کوتاه بعد از رسانه ای شدن مشکلات، در دنیای مجازی واکنش های خود را پیرامون این مسئله نشان داده اند و کاملا مشخص است مانند کوه پشت تیمشان هستند اما اینجا باید تا ماجرا حادتر نشده افرادی نماینده جنوب استان در مجلس و مدیرعامل منطقه ویژه پارس وارد عمل شده و برای نجات تیم تدبیری کنند.

 

انتظار است با حل مشکلات این تیم، استان بوشهر در فصل آتی لیگ قهرمانان آسیا صاحب نماینده ای شایسته باشد.

دیدگاه خود را به ما بگویید.