تاریخ انتشار :یکشنبه ۶ اسفند ۹۶.::. ساعت : ۱۲:۵۱ ب.ظ
فاقددیدگاه

جمی‌ها در خانه برد را با مساوی عوض کردند

جمی‌ها در خانه برد را با مساوی عوض کردند

دوراهک : جمی ها در هفته آینده لیگ برتر، میهمان ذوب آهن اصفهان و شاگردان قلعه نویی هستند و پس از آن لیگ برتر تا ۹ فروردین سال آینده تعطیل می باشد.

دوراهک نیوز: پارس جنوبی جم در خانه مقابل تراکتورسازی تبریز متوقف شد، درحالی که می توانست با پیروزی در این مسابقه حتی به رده دوم جدول برسند.

 

به گزارش «دوراهک نیوز»؛ نیمه اول این دیدار با گل زودهنگام امید سینگ در دقیقه ۲ شروعی توفانی برای جمی ها رقم زد، اما در ادامه و در شرایطی که انتظار می رفت بازی بهتری از دو تیم شاهد باشیم، به دلیل اشتباهات متوالی بازیکنان، توپ بیشتر در میانه میدان جریان داشت و بازیکنان پس از چند پاس، توپ را به عمق خط دفاعی حریف ارسال می کردند که مدافعین با پوشش مناسب مانع از ایجاد موقعیت خطرناک می شدند.

 

در نیمه دوم تراکتور بازی را بهتر آغاز کرد و شاید مهمترین دلیل آن دوندگی های بی امان مهدی کیانی بود که در کنار مهدی پور فضا را برای گلزنی احسان پهلوان باز گذاشتند. پارس جنوبی جم در این نیمه دقایقیق را تحت تاثیر حملات تراکتور قرار گرفت اما بعد از گل تساوی تبریزی ها ورق برگشت و باز هم میزبان برای برد تلاش کرد اما هیچ کدام از حملات آنها به ثمر ننشست!

 

جمی ها در هفته آینده لیگ برتر، میهمان ذوب آهن اصفهان و شاگردان قلعه نویی هستند و پس از آن لیگ برتر تا ۹ فروردین سال آینده تعطیل می باشد.

 

با این تساوی پارس جنوبی ۳۸ امتیازی شد و به رده سوم صعود کرد و تراکتورسازی نیز با ۲۹ امتیاز در رتبه دهم باقی ماند.

 

 

دیدگاه خود را به ما بگویید.