تاریخ انتشار :یکشنبه ۱۷ اردیبهشت ۹۶.::. ساعت : ۶:۰۷ ق.ظ
فاقددیدگاه

جشن پایان تحصیلی پیش دبستانی و دبستان کودک نخبه دیر،برگزار شد

به گزارش دوراهک نیوز :جشن پایان تحصیلی پیش دبستانی و دبستان کودک نخبه دیر با حضور فرماندار شهرستان دیر،رئیس اداره آموزش و پرورش و مادران و پدران دانش آموزان در تالار فرهنگ دیر برگزار شد.

مدیر پیش دبستانی و دبستان کودک نخبه دیر،در حاشیه این مراسم با تبریک اعیاد شعبانیه گفت:جشن پایان تحصیلی پیش دبستانی و دبستان کودک نخبه با حضور فرماندار شهرستان ،مدیر آموزش و پرورش شهرستان و اولیا دانش آموزان به منظور قدردانی از تلاش همه دانش آموزان در طول یکسال تحصیلی برگزار شد.

زهرا درویشی،افزود:در این مراسم از کتاب داستان کودکان نخبه که اثری هنری از نقاشی ها و داستانکهای آنان به زبان شیرین کودکانه با موضوع محیط زیست می باشد رونمایی شد.

وی،با بیان اینکه قسمتهایی از داستان این کتاب، اعتراض کودکانی است که به زبان ساده، از آلودگی دریا توسط صنایع پیرامونی گلایه دارند،اظهار داشت:آشنا شدن خانواده ها و جامعه با قصه های شیرین کودکان که حاوی پیام های زیبا و نکات فرهنگی دلنشین می باشد ،میتواند نقشی تاثیر گذار داشته باشد.

مدیر پیش دبستانی و دبستان کودک نخبه دیر،گفت:در این مراسم همچنین سرود تلفیقی  مادر و کودک با هدف ارتقای مهارت اجتماعی و افزایش اعتماد به نفس در کودکان و بالا بردن شوق یادگیری در آنها نیز برگزار شد.

 

دیدگاه خود را به ما بگویید.