تاریخ انتشار :شنبه ۲۹ مهر ۹۶.::. ساعت : ۲:۳۳ ب.ظ
فاقددیدگاه

تیم پزشکی بیمارستان کنگان توده ۳۵ سانتی‌متری را از شکم بیمار خارج کرد

 دوراهک نیوز – متخصص جراح عمومی بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان گفت: تیم پزشکی این بیمارستان موفق به خارج کردن توده ۳۵ سانتی‌متری از شکم یک بیمار زن ۴۰ ساله شد

 

متخصص جراح عمومی بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان گفت: تیم پزشکی این بیمارستان موفق به خارج کردن توده ۳۵ سانتی‌متری از شکم یک بیمار زن ۴۰ ساله شد. 

به گزارش دوراهک نیوز و به نقل از روابط عمومی بیمارستان امام خمینی(ره) کنگان، دکتر حمید پوروالی در تشریح این عمل جراحی موفقیت‌آمیز افزود: چندی پیش یک بیمار زن ۴۰ ساله که ماه‌ها قبل متوجه تورم و بزرگ شدن شکم همراه با علایم گوارشی شده بود به بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان مراجعه کرد.
وی افزود: در بررسی انجام داده از وی توسط سونوگرافی و سی‌تی‌اسکن، متوجه توده‌ای در خلف صفاق بیمار شدیم.
متخصص جراح عمومی بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان اظهار داشت: این توده را طی عمل جراحی حدود ۲ ساعته با همکاری دکتر هلیا کمال متخصص زنان و زایمان از شکم بیمار نامبرده خارج و برای بررسی بیشتر و پاتولوژی ارسال کردیم.
دکتر پوروالی گفت: سایز توده خارج‌شده از شکم بیمار حدود ۳۵ در ۱۵ سانتی‌متر می‌باشد.
وی خاطرنشان کرد: بیمار نامبرده باحال عمومی خوب از بیمارستان کنگان ترخیص شد.
متخصص جراح عمومی بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان تصریح کرد: از حسن اعتماد مردم به بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان بسیار سپاسگزاریم و از اینکه مردم بجای سرگردان شدن در شهرها و استان‌های دیگر با اطمینان خاطر به ما مراجعه می‌کنند، بسیار خوشحالیم و مطمئن باشند که ما هر چه در توان داریم را برای سلامتی و بهبودی آنان بکار می‌بندیم.

دیدگاه خود را به ما بگویید.