تاریخ انتشار :شنبه ۱۶ دی ۹۶.::. ساعت : ۶:۱۰ ب.ظ
فاقددیدگاه

تیم فوتبال ایرانجوان کنگان به فینال مسابقات زیر ۱۵ سال استان راه پیدا کرد

 

تیم فوتبال ایرانجوان کنگان به فینال مسابقات زیر ۱۵ سال استان راه پیدا کرد

دوراهک نیوز- یم فوتبال ایرانجوان کنگان به فینال مسابقات زیر پانزده سال استان راه پیدا کرد و جواز حضور در مسابقات کشوری گرفت.

 

به گزارش دوراهک نیوز، تیم فوتبال ایرانجوان کنگان به فینال مسابقات زیر پانزده سال استان راه پیدا کرد و جواز حضور در مسابقات کشوری گرفت

 

تیم فوتبال ایرانجوان کنگان امروز جمعه در دو مسابقه  استانی حضور پیدا کرد در دیدار اول واز سری  مسابقه دور برگشت نیمه نهایی لیگ برتر زیر پانزده سال استان در ساعت ۱۰ صبح در برابر پارس برازجان قرار گرفت و با نتیجه تساوی ۲ بر ۲ دست پیدا کرد و با توجه به برد دو بر یک بازی رفت موفق شد در مجموع ۴ بر ۳ پیروز شود و به فینال مسابقات راه پیدا نماید.

 

در حالی که تیم ایرانجوان کنگان صبح روز گذشته در بازی های زیر ۱۵ سال استان بازی سنگینی را در دشتستان برگزار کرده بودند، پس از پایان بازی به کنگان بازگشتند و بعد از ظهر همان روز ساعت ۱۵ از هفته شانزدهم لیگ برتر نوجوانان استان در برابر تیم خلیج فارس پنبه ریز بوشهر در ورزشگاه شهدای کنگان قرار گرفت و جشنواره گل به راه انداخت و با نتیجه ۶ بر صفر رقیب بوشهری خود را از پیش رو برداشت .

لازم بذکر است که اکثر بازیکنان این تیم در هر دو رده مشترک بودند و در کمتر از ۵ ساعت در دو دیدار سنگین استانی در شهر برازجان و کنگان به رقابت پرداختند و در هر دو دیدار موفق بودند.

 

 

 

دیدگاه خود را به ما بگویید.