تاریخ انتشار :سه شنبه ۳۱ مرداد ۹۶.::. ساعت : ۲:۴۲ ب.ظ
فاقددیدگاه

تغییر ساعات کار ادارات استان بوشهر تا ۲۰ شهریور تمدید شد

دوراهک نیوز: معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری بوشهر گفت: با توجه به گرمای شدید هوا، برای جلوگیری از قطعی برق، کاهش ساعت کاری دستگاههای اجرایی این استان تا ۲۰ شهریور ماه تمدید می‌شود.
به گزارش دوراهک نیوز اداره کل روابط عمومی استانداری بوشهر به نقل از سعید زرین‌فر با اشاره به کاهش ساعات کار ادارات استان بوشهر از سوم تیرماه اظهارداشت: برای رفاه مردم و مدیریت مصرف برق، ساعات کار ادارات و دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر از سوم تیرماه از ساعت ۶:۳۰ دقیقه تا ۱۳:۳۰ دقیقه تعیین شد.

وی یادآورشد: پیش از این کاهش ساعات کار دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر تا پایان مرداد ماه تعیین شده بود.

زرین فر ادامه داد: به منظور مدیریت مصرف ، پایداری شبکه ، جلوگیری از هرگونه قطعی برق و کاهش پیک بار ساعات کار ادارات از ساعت ۶:۳۰ دقیقه تا ۱۳:۳۰ دقیقه تا ۲۰ شهریور ماه امسال تمدید می‌شود.

وی گفت:مدیران دستگاه‌های اجرایی موظف هستند برای رعایت ترتیب و تنظیم ساعات کار اداره متبوع خود نظارت کامل بر ورود و خروج کارکنان اعمال کنند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری بوشهر افزود: به منظور پیشگیری از قطعی برق و جلوگیری از مشکلات در این حوزه، توصیه می‌شود مشترکین در مصرف انرژی برق صرفه جویی شود./ایرنا

دیدگاه خود را به ما بگویید.