تاریخ انتشار :شنبه ۲ دی ۹۶.::. ساعت : ۹:۰۲ ق.ظ
فاقددیدگاه

تعداد کلاس های هوشمند استان، ۱۰ درصد بیشتر از میانگین کشوری است

معاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی آموزش و پرورش استان بوشهر:

معاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: ۳۳ درصد کلاس های درس در استان، هوشمند هستند که ۱۰ درصد از میانگین کشوری که ۲۳ درصد است بیشتر است.
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان بوشهر، ناصر غلامی معاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی آموزش و پرورش استان در گردهمایی کارشناسان فناوری اطلاعات شهرستان ها و مناطق اظهار داشت: ۳۳ درصد کلاس های درس در استان، هوشمند هستند که ۱۰ درصد از میانگین کشوری که ۲۳ درصد است بیشتر است.

وی یادآور شد: ۷۵۰۰ کلاس درس در آموزش و پرورش استان دایر است که ۲۴۷۸ کلاس آن هوشمند است.

این مقام مسئول افزود:

کلاس هوشمند تعریف های گوناگونی دارد که آنچه مد نظر آموزش و پرورش است در کلاس های ما اجرا می شود.

غلامی ادامه داد: نیروهای منطقه ای آموزش و پرورش استان، افرادی بسیار خبره هستند که حتی گاهی از نیروهای ستادی هم قوی تر عمل می کنند و نیاز است اگر مشکلاتی را در حوزه فنی و سیستم های تحت مسؤولیت خود مشاهده می کنند گزارش دهند تا به وزارت آموزش و پرورش انتقال داشته شود.

وی تصریح کرد: آموزش و پرورش تنگناهای زیادی دارد ولی با این وجود، ما باید از دیروز کاری خود بهتر باشیم.
معاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی آموزش و پرورش استان بیان کرد: در مدیریت فنی بیش از پیش فناوری ها نقش می آفرینند و هر مدیر در سطح کلان نیازمند است که مدیریت در بخش فنی را با مشورت فناوری آن سازمان پیش ببرد.

غلامی عنوان کرد: سلامت درونی و بیرونی هر سازمانی و پشتیبانی از مسائل امنیتی متوجه فناوری آن است.
وی با اشاره به موضوع کنفرانس ریاضی در بهمن ۹۶در استان بوشهر خاطرنشان کرد: پشتیبانی فنی رویداد علمی و آموزشی کنفرانس ریاضی ایران بر عهده معاونت پژوهش ،برنامه ریزی و نیروی انسانی است که در این فعالیت نیاز به همراهی کارشناسان فناوری اطلاعات شهرستان ها و مناطق است.

دیدگاه خود را به ما بگویید.