تاریخ انتشار :پنج شنبه ۱ تیر ۹۶.::. ساعت : ۳:۰۰ ب.ظ
فاقددیدگاه

تجمع هواداران ایرانجوان بوشهر/ مدیرعامل حق فروش امتیاز ندارد+عکس

دوراهک نیوز: تصمیم به فروش امتیاز تیم باید به تایید هیات مدیره و هیات موسس باشگاه برسد که هنوز این مراحل هم طی نشده است!

دوراهک نیوز: هواداران تیم فوتبال ایرانجوان بوشهر برای مخالفت با فروش امتیاز این تیم، مقابل این باشگاه و اداره ورزش و جوانان تجمع کردند.

به گزارش «دوراهک نیوز»؛ جعفر پورکبگانی مدیرعامل این باشگاه و نماینده استان در لیگ آزادگان در روزهای گذشته اعلام کرد که قصد فروش امتیاز این باشگاه دسته اولی را دارد.

هواداران ایرانجوان برای مخالفت با تصمیم مورد نظر، عصر چهارشنبه مقابل باشگاه تجمع کردند و خواستار تعیین تکلیف هر چه سریع‌تر باشگاه شدند.

جعفر پورکبگانی امروز هم در گفتگو با یکی از خبرگزاری ها با بیان اینکه تاکنون هیچ مشتری برای خرید امتیاز لیگ یکی این تیم پیشنهادی ارائه نکرده، به یکی از خبرگزاری ها گفته: با توجه به اینکه مسئولان استان کمکی به ما نکردند، ما هم قصد واگذاری باشگاه را داریم. اگر هم کسی مراجعه نکند، من تیمداری نمی‌کنم.

وی گفت: هیچ محدودیتی در واگذاری باشگاه نداریم و ممکن است این امتیاز از استان بوشهر خارج شود.

این اظهارات در شرایطی می باشد که اداره ورزش و جوانان استان طی نامه ای به پورکبگانی، با اشاره به تمدید نشدن مجوز باشگاه و پایان دوره هیات مدیره و مدیرعامل، عملا اقدامات صورت گرفته توسط وی را فاقد وجاهت دانسته، اما باید دید اراده ای برای ممانعت از فروش امتیاز تیم وجود دارد؟

همچنین خبر می رسد براساس اساسنامه باشگاه ایرانجوان، تصمیم به فروش امتیاز باید به تایید هیات مدیره و هیات موسس برسد که هنوز این مراحل هم طی نشده است.

دیدگاه خود را به ما بگویید.