تاریخ انتشار :دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ۹۶.::. ساعت : ۴:۴۵ ب.ظ
فاقددیدگاه

بی خبری دولت از درد دل کارگران دیری/ وضعیت کارگران در دولت روحانی وخیم است

گرامیداشت روز کارگر فرصتی است تا از زحمات این قشر زحمت کش قدردانی کنیم.

به گزارش دوراهک نیوز، کارگران نقش مهمی در پیشرفت کشور را به عهده دارند.

گرامیداشت روز کارگر فرصتی است تا از زحمات این قشر زحمت کش قدردانی کنیم.

بهتر است سری به کارگران سر فلکه شهر دیر که ئهر روز صبح به نیت در آوردن پولی جهت مخارج خانواده شان از خانه بیرون می زنند و منتظر کارفرمایی برای یک روز هم که شده آنها را بر سر کار ببرد بزنیم.

یکی از کارگران در گفتگو با خبرنگار ما گفت: من دیپلم دارم و چند سالی است که من در فلکه کارگری می کنم با وجود قولهایی که از مسئولان به من داده شده ولی هنوز شغلی برای من پیدا نکردند.

کارگر دیگری نیز گفت: کسانی که در اینجا کارگری می کنند واقعاً نیازمند هستند و هیچ درآمدی جز این کار ندارند و دردهای زیادی دارند میخواهم پسرم را داماد کنم اما نه پول کافی دارم و نه جایی برای زندگی آنها سامان بدم.

احمدی کارگر دیگری نیز گفت: بعضی از روزها بیکار می آییم و بیکار بر می گردیم و هیچ کاری برایمان پیدا نمیشود و دست خالی به خانه بر می گردیم.

عمرانی کارگری با 5 خانوار در مورد درامدش در ماه گذشته گفت: در ماه گذشته من فقط 12 روز کار کردم و بیمه هم ندارم.

یکی دیگر از کارگران زحمت کش گفت: ما درآمدی نداریم و درآمد روزانمان بستگی به آب و هوا هم دارد و شهر دیر تابستان گرم و طاقت فراسایی به همراه دارد که نمیتوان در آن کار کرد.کارگر دیگری گفت: روی قرض گرفتن از دیگران را ندارم چون دیگران مشکلات زندگی خود را دارند و درآمد آنان نیز کفاف زندگی خودشان را هم نمیدهد.

دیگری می گفت: شرمنده زن و بچه شدن کم نیست اما ما با صبوری کار خود را ادامه میدهیم.

دیدگاه خود را به ما بگویید.