تاریخ انتشار :یکشنبه ۳۰ مهر ۹۶.::. ساعت : ۷:۵۴ ق.ظ
فاقددیدگاه

بیش از ۳ هزار زائر دیری در مراسم پیاده‌روی اربعین شرکت می‌کنند

مسئول دفتر خدمات زیارتی کوی دلدار شهرستان دیر گفت: امسال بیش از ۳ هزار نفر از شهرستان دیر در مراسم پیاده روی اربعین شرکت می کنند.

حسین ابراهیمی صبح امروز در گفتگو با خبرنگار دوراهک نیوز  با بیان اینکه تا کنون بیش از ۲ هزار زائر ثبت نام کرده اند اظهار داشت: ثبت نام برای حضور در مراسم پیاده روی اربعین از شهریور ماه آغاز شده که در این مدت بیش از ۲ هزار نفر از شهرستان دیر از طریق سامانه ثبت نام کرده که پیش بینی می شود امسال بیش از ۳ هزار نفر از شهرستان برای حضور در این مراسم شرکت کنند.

وی گفت: اعزام افراد به کربلا فقط با ویزا صورت می‌گیرد و افراد بدون ویزا به مرز مراجعه نکنند که از خروج افراد بدون ویزا جلوگیری می‌شود.

ابراهیمی با اشاره به برگزاری راهپیمایی عظیم اربعین تصریح کرد: این حرکت خودجوش شیعیان و رهروان رسول‌الله در اربعین حسینی به علت عشق و علاقه به سرور و سالار شهیدان اباعبدالله الحسین (ع) هرساله صورت می گیرد.

مسئول دفتر خدمات زیارتی کوی دلدار افزود: زائرانی که قصد شرکت در مراسم اربعین را دارند باید گذرنامه آنها حداقل سه ماه اعتبار داشته باشد و افرادی که گذرنامه آنان فاقد اعتبار می باشد برای تمدید آن اقدام نمایند.

ابراهیمی در پایان از برپایی موکب شهرستان دیر ویژه اربعین حسینی در کربلا خبر داد.

دیدگاه خود را به ما بگویید.