تاریخ انتشار :چهارشنبه ۱۵ فروردین ۹۷.::. ساعت : ۷:۰۹ ب.ظ
فاقددیدگاه

بوشهر نامزد میزبانی مسابقات جهانی والیبال ساحلی شد

بوشهر نامزد میزبانی مسابقات جهانی والیبال ساحلی شد

بوشهر نامزد میزبانی مسابقات جهانی والیبال ساحلی شد

دوراهک نیوز: به گفته گنجی، میزبانی رقابت های جهانی و آسیایی و ایجاد یک کمپ می تواند نقش اثرگذاری در ترغیب و تشویق جوانان استان به این رشته ایفا کند.

بوشهر نامزد میزبانی مسابقات جهانی والیبال ساحلی شد

دوراهک نیوز: رئیس هیات والیبال استان بوشهر گفت: این هیات در سال جاری پیگیری چندین برنامه را در دستور کار دارد که میزبانی رقابت های جهانی والیبال ساحلی از مهم ترین آنهاست.

به گزارش «دوراهک نیوز»؛ غلامرضا گنجی افزود: درخواست میزبانی بوشهر برای این رقابت ها به فدراسیون والیبال کشور ارایه و موافقت اولیه صورت گرفته که امیدواریم نهایی شود.

وی که با ایرنا گفتگو کرد، ادامه داد: مقرر شده است هیاتی از فدراسیون برای بازرسی از وضعیت امکانات و شرایط موجود به این استان سفر کنند تا پس از موافقت نهایی این رویداد مهم جهانی در سال جاری برگزار شود.

رئیس هیات والیبال استان بوشهر که در اردوی تیم ملی والیبال ساحلی کشور در گناوه حضور یافته است، افزود: حمایت مسئولان استان در برگزاری هرچه بهتر این رقابت ها ضروری است.

بوشهر نامزد میزبانی مسابقات جهانی والیبال ساحلی شد

وی با بیان اینکه هیات والیبال برنامه های زیادی برای ارتقای والیبال ساحلی در استان بوشهر دارد، گفت: تدوین برنامه های این هیات تخصصی است و با هدف تبدیل استان بوشهر به قطب والیبال کشور دنبال می شود.

گنجی افزود: میزبانی رقابت های جهانی و آسیایی و ایجاد یک کمپ می تواند نقش اثرگذاری در ترغیب و تشویق جوانان استان به این رشته ایفا کند.

وی، به دیگر برنامه های سال جاری این هیات اشاره کرد و ادامه داد: از ابتدای سال جاری رده های پایه اعم از نونهالان، نوجوانان، جوانان و امید در رده پسران و دختران در رشته والیبال سالنی به رقابت های کشوری اعزام خواهند شد.

رئیس هیات والیبال استان بوشهر افزود: استعدادیابی و شناسایی رده های پایه از دیگر برنامه های این هیات است تا با سازماندهی آنان یک گام دیگر برای ارتقا و پیشرفت والیبال استان برداریم.

بوشهر نامزد میزبانی مسابقات جهانی والیبال ساحلی شد

وی بیان کرد: هیات های والیبال در ۱۰ شهرستان استان فعالیت دارند اما به شکل یکنواخت نیستند و در صددیم با برگزاری نشست های هم اندیشی همه آنان بویژه در رده های پایه همراه و همگام شوند تا با قابلیت بیشتری در مسابقات کشوری و استانی شرکت کنیم.

گنجی، به عملکرد سال گذشته این هیات اشاره کرد و گفت: کسب مقام قهرمانی توسط دختران نوجوان موفقیت و گامی خیلی مهم برای والیبال استان بوشهر بود که برای اولین بار دربخش بانوان اتفاق افتاد.

رئیس هیات والیبال استان بوشهر افزود: در رده سنی جوانان پسر نیز والیبال استان پارسال جزو چهار تیم برتر کشور قرار گرفت.

وی اظهار کرد: باتوجه به مشکل مالی که در بیشتر رشته های ورزشی وجود دارد در وهله اول برای هیات والیبال استان بدنبال حمایت کننده هستیم تا برنامه های پیش بینی شده سال جاری به نحو مطلوب اجرایی شود.

تیم ملی والیبال ساحلی کشور برای حضور در رقابت های جهانی و آسیایی ۲۰۱۸ تایلند در اردوی آماده سازی در بندر گناوه حضور دارد.

این رقابت ها درسطح جهانی از ۱۹ تا ۲۳ فروردین ماه جاری برگزار و پس از ۲ روز استراحت تور آسیایی آغاز و تا ۲۹ فروردین ادامه دارد.

دیدگاه خود را به ما بگویید.