تاریخ انتشار :چهارشنبه ۲۵ مرداد ۹۶.::. ساعت : ۴:۰۲ ب.ظ
فاقددیدگاه

به کارگیری خودرو استیجاری و راننده غیر بومی در اولویت استخدام نیروهای بومی در دیر/مسئولان به فکر باشند!!!

دوراهک نیوز:اصلا حرف شما درست مدیر نداریم رییس نداریم فرماندار نذاریم،راستی راننده و خودرو هم نداریم ؟!! که رییس محترم شبکه بهداشت از شهرستانی دیگر و از اقوام نزدیک تامین کرده اند؟!!!

به گزارش دوراهک نیوز: شگفت!شگفت!شگفت!حسرت و حیرت به هم امیخته در این شهرستان پر درد و بی دوا. دیر را می گویم با رفتاری که دیگر نجابت جنوبی و حجب و حیا نامش نیست بلکه بی زبانی است و بی اعتنایی به جان عزیز، و مسولانی که غم نان و نام خویشاوند و اهلبیت دارند و اهل شهر را به دریا سپرده اند و اهل غرقش را به تغیاله های گاه و بیگاهش.
توهین و حق کشی به مردم این شهر هزینه ای ندارد و هر کس به طریقی دل دیر را میشکند خویش و بیگانه هم تفاوتی ندارد.

در زمان مسولان پیشین و فعلی شبکه بهداشت دیر چندین دستگاه خودروی اجاره ای با مالکیت بومی و راننده بومی که امور شبکه را میگذراندند، بنا به کمی بودجه و زیادی توجه به بیت المال عزرشان را خواستند و چندین فرصت شغلی از دست رفت تا باری از دوش دولت برداشته شود!

اخیرا مطلع شده ایم که در زمان ریاست فعلی باز نیاز به احیای همان شغل افتاده و امور شبکه بهداشت دیر بدون ان نمی چرخد و عزم را جزم کردند که خودرویی اجاره و راننده ای را اجیر کنند ولی اینبار نباید دیری باشد نباید
گرما خورده باشد نباید اجدادش از خرمای نخلستانهای این حوالی خورده باشد بلکه از خویشان جناب رییس،لابد از آن هم نزدیکتر که زبان هم بفهمند آبی که به رودخانه برود خویش بخورد خیلی بهتر از بیگانه است این بود که عمو زاده خود را اجیر و خودروشان را اجاره کردند و کوچه های شهر و مسیرهای شهرستان هم که چند روزه یاد میگیرد مبارک همه مسولان شهرستان دیر باشد.

تبعیض های ناعادلانه در حق جوانان بومی بیکار شهرستان دیر، ناعدالتی بوده که برای هیچکدام از جوانان این شهرستان قابل درک نخواهد بود و واقعیت های زشت و اقدامات نادرست که موجب رنجش تعداد زیادی از خانواده های بومی این شهرستان گردیده، پدیده ای است که پذیرش آن برای مردم هر منطقه ای غیرقابل هضم و دشوار خواهد بود.

این در حالی است که صدها نفر نیروی انسانی متخصص در شهرستان دیر وجود دارد که از متعهدترین و پاک ترین نیروهای انسانی منطقه به شمار می روند و در آرزوی اشتغال ، روزهای خود را سپری و به انواع دردهای روحی و افسردگی های ناشی از بیکاری مبتلا شده اند.نیروهایی که می توانند برای اعتلای میهن عزیزمان مفید و مثمرثمر باشند و چرخ های توسعه شهرستان را با پایبندی به قانون، به دور از حاشیه های غیرکاری و بی قانونی و زیاده خواهی های دردسرساز به خوبی به چرخش درآورند.

راستی از خودمان می پرسیم در شهر ما این همه نیروهای درس خوانده دوره های کارشناسی ارشد و دکتری در رشته های مرتبط گذرانده به بهانه هایی نمی توانند مدیریت شهرمان را بر عهده بگیرند اصلا حرف شما درست مدیر نداریم رییس نداریم فرماندار نذاریم،راستی راننده و خودرو هم نداریم ؟!! که رییس محترم شبکه بهداشت از شهرستانی دیگر و از اقوام نزدیک تامین کرده اند؟!!!

در این شهرستان مظلوم بیمارستانی با حضور وزیر بهداشت و درمان، افتتاح شد با تخت های خالی،بدون پزشک متخصص بدون امکانات درمانی درست و درمان،که در مقدمش شیفت شبانه درمانگاه شهر هم قربانی شد و مردم مانده اند با بیماریهایی که گاه و وقت نمی شناسد ، شبانه سر می رسند  و با ساختمان و تابلوهای پر نور، پزشک رفته و داروخانه، بیمار هم مداوا نمی شوند.

معلوم نیست داستان پایمال شدن حق و حقوق جوانان این شهرستان و اولویت دادن به نیروهای غیر بومی چه زمانی به پایان می‌رسد …

قابل توجه مسولان که بدانند و مردم که پند گیرند!!

دیدگاه خود را به ما بگویید.