تاریخ انتشار :یکشنبه ۱۰ دی ۹۶.::. ساعت : ۱:۴۹ ب.ظ
فاقددیدگاه

بهره مندی بیش از ۱۲۰ مددجو دیری از کارگاه پیشگیری اعتیاد

مدیر کمیته امداد دیر:

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان دیر از برگزاری همایش و کارگاه آموزشی پیشگیری از اعتیاد به مواد مخدر به بیش از ۱۲۰مددجو تحت حمایت کمیته امداد شهرستان خبر داد.

مسلم انیژپور صبح امروز در گفتگو  دوراهک نیوز کارگاه پیشگیری از اعتیاد توسط کمیته امدادامام خمینی(ره) شهرستان دیر برگزار شد.

وی افزود: در این کارگاه، بیش از ۱۲۰نفر از مددجویان آموزش های لازم را در خصوص خطرات، زیان ها و عواقب ناشی از اعتیاد را فرا گرفتند.

انیژ پور افزود: توزیع بسته های فرهنگی و بروشور های علمی آموزشی به شرکت کنندگان در دوره های آموزشی پیشگیری از اعتیاد جهت تسهیل و افزایش دامنه آموزشی از جمله فعالیت های کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان دیر در جهت آگاه سازی و توانمندی افراد تحت پوشش این نهاد در مقابل اعتیاد است.

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان دیر هدف از برگزاری این کارگاه آموزشی را ارتقاء سطح آگاهی مددجویان تحت حمایت دانست و تصریح کرد: این کارگاه‌ آموزشی با بهره‌مندی از مربیان و کارشناسان مجرب و متخصص نیروی انتظامی برگزار شد.

مسلم انیژ پور در پایان یکی از راههای پیشگیری از اعتیاد آموزش های خانواده محور وایجاد اشتغال پایدار دانست و خاطرنشان کرد: زنان سرپرست خانوار، دختران بازمانده از تحصیل، نوعروسان، دانش آموزان و دانشجویان به تفکیک گروه سنی و گروه‌های هدف مخاطبان اصلی این کارگاه های آموزشی هستند که از محتوای آموزشی این کارگاه ها بهره‌مند می‌شوند.

دیدگاه خود را به ما بگویید.