تاریخ انتشار :چهارشنبه ۱ آذر ۹۶.::. ساعت : ۱:۵۱ ب.ظ
فاقددیدگاه

برگزاری ۱۳۰ عنوان برنامه به مناسبت هفته بسیج در دیر

برگزاری ۱۳۰ عنوان برنامه به مناسبت هفته بسیج در دیر

فرمانده سپاه شهرستان دیر از ۱۳۰ عنوان برنامه در طول هفته بسیج در شهرستان دیر خبر داد.

سرهنگ پاسدار میرزا احمدی صبح امروز در گفتگو با خبرنگار دوراهک نیوز  ضمن تبریک به مناسبت هفته بسیج اظهار داشت:۱۳۰ عنوان برنامه فرهنگی در طول هفته بسیج در شهرستان دیر برگزار می شود.

وی گفت: امروزه بسیج در تمام عرصه‌ها حضور دارد و با با عنایت به راهنمایی‌های مقام معظم رهبری به خار چشم دشمنان تبدیل شده است.

احمدی با بیان اینکه در هفته بسیج سال جاری  ۱۳۰عنوان برنامه برگزار می شود افزود: ۳۰ برنامه شاخص به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج برگزار می شود.

فرمانده سپاه شهرستان دیر با اشاره به اینکه برنامه های پیش بینی شده در هفته بسیج با همکاری حوزه ها و پایگاه های مقاومت در سطح شهرستان برگزار می شود گفت: یکی از برنامه های عمده این هفته برگزاری تجمع بسیجیان در پنجم آذر ماه در مصلی نماز جمعه بندر دیر است .

وی در پایان در تشریح برنامه‌ هفته بسیج شهرستان دیر خاطرنشان: غبارروبی مزار شهدا و دیدار با خانواده معظم شهدا و ایثارگران، مسابقات فرهنگی و ورزشی، اعزام تیم‌های پزشکی به روستاهای محروم، نشست‌های روشنگری و آسیب‌شناسی فضای مجازی و ماهواره و شبکه‌های اجتماعی و کرسی‌های آزاداندیشی و گفتمان ولایت از برنامه‌های هفته بسیج در این شهرستان است.

دیدگاه خود را به ما بگویید.