تاریخ انتشار :جمعه ۴ اسفند ۹۶.::. ساعت : ۱۲:۲۲ ب.ظ
فاقددیدگاه

با بی تدبیری، معیشت مردم بوشهر به خطر افتاده/ وزارت اطلاعات و قوه قضائیه با احمدی‌نژاد برخورد کند

با بی تدبیری، معیشت مردم بوشهر به خطر افتاده

اگر مجلس سابق عدم کفایت سیاسی این فرد معلوم الحال را تقدیم می کرد، کار به اینجا نمی کشید

خلیج فارس: عضو فراکسیون روحانیت مجلس با اشاره به نامه اخیر احمدی‌نژاد به مقام معظم رهبری، خواستار برخورد قاطع نظام، وزارت اطلاعات و قوه قضائیه با وی شد.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از خانه ملت، عبدالحمید خدری در نشست علنی امروز (پنجشنبه، ۳ اسفند ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکری خطاب به رئیس جمهور و معاون اول وی گفت: رئیس جمهور در مناظرات انتخاباتی خود تاکید کردند که ته لنجی، قاچاق نیست؛ اما متاسفانه مدتی است که به علت بی تدبیری در استان بوشهر، معیشت مردم به ویژه در این ماه به مخاطره افتاده است.

نماینده مردم بوشهر در مجلس شورای اسلامی افزود: انتظار می رود با یک دستور سریع این مشکل مرتفع شود.

وی در تذکری خطاب به وزیر اطلاعات و قوه قضائیه تصریح کرد: در حالی که کشور و مردم در غم از دست دادن عزیزانشان در سقوط هواپیمای تهران – یاسوج و نیز شهادت جمعی از نیروهای مخلص مدافع نظام و رهبری در حادثه خیابان پاسداران هستند، متاسفانه شخصی معلوم الحال که اقدامات متعددی در توهین و هتک حرمت به ارکان نظام و مسئولان ارشد نظام داشته است، مجدد با ارسال نامه به رهبر معظم انقلاب به ساحت گرامی ایشان و شورای نگهبان تعدی کرده است.

خدری گفت: از وزیر اطلاعات و رئیس قوه قضائیه انتظار می رود با شخص معلوم الحال برخورد قاطع کند. اگر همان روز که وی در خانه ملت و از طریق این تریبون به سران نظام توهین می کرد، مجلس در یک حرکت انقلابی طرح عدم کفایت وی را تقدیم می کرد، امروز کار به اینجا نمی کشید. آقای احمدی نژاد شخصی معلوم الحال و ناقص العقل است. انتظار می رود نظام با اقتدار با وی برخورد کند.

دیدگاه خود را به ما بگویید.