تاریخ انتشار :پنج شنبه ۱۶ دی ۹۵.::. ساعت : ۶:۵۲ ق.ظ
فاقددیدگاه

بازگشت احمدزاده به نیمکت شاهین پس از برکتاری!

دوراهک نیوز: محمد احمدزاده که هفته پیش در بیانیه ای از سرمربی گری شاهین شهرداری بوشهر خداحافظی کرده بود، مجدا به نیمکت این تیم باز می گرد.

دوراهک نیوز: محمد احمدزاده که هفته پیش در بیانیه ای از سرمربیگری شاهین شهرداری بوشهر خداحافظی کرده بود، مجدا به نیمکت این تیم باز می گرد.

به گزارش «دوراهک نیوز»؛ در پی عدم تمایل مهدی پاشازاده برای حضور در تیم شاهین و اختلافاتی که پیرامون گزینه های دیگر پیش آمده، نهایتا با احمدزاده برای بازگشت به مربیگری شاهین تماس گرفته شد.

براین اساس قرار است وی روز پنجشنبه در تمرینات شاهینی ها حضور یافته تا شاگردانش را برای بازی آینده مقابل سردار بوکان همراهی کند. این تیم در هفته پانزدهم لیگ دو کشور که مربیگری آن برعهده ایمان دشتی بود، در خانه مقابل هف سمنان نتیجه یک بر یک متوقف شد.

احمدزاده در بیانیه خداحافظی اش که در فضای مجازی منتشر شد، نوشته بود: «با همه خاطرات خوبی که از تیم ریشه دار شاهین و مردم خونگرم بوشهر دارم حضور در رتبه سوم جدول ارضا کننده انگیزه های  فراوان شخصی من و توقعات به حق هواداران در رسیدن به موفقیت با این تیم نیست. ضمن تشکر از همه طرفداران و مسوولان باشگاه شاهین به نظر می رسه ادامه همکاری با  ابزار فعلی برای موفقیت با این تیم دوست داشتنی میسر نیست.»

دیدگاه خود را به ما بگویید.