تاریخ انتشار :سه شنبه ۷ شهریور ۹۶.::. ساعت : ۶:۰۳ ق.ظ
فاقددیدگاه

ایرانجوان بوشهر را دریابید/فوتبال استان نیازمندِ توجه جدی مسئولین

دوراهک نیوز : اگر مسئولین استان بوشهر از ورزشکاران به طور عام و فوتبال و تیم های ریشه دارِ فوتبال استان به طور خاص حمایت کنند قطعا این تیم ها می توانند در کشور بدرخشند و بوشهر را به جایگاه اصلی اش در ورزش به خصوص فوتبال برسانند.
به گزارش دوراهک نیوز قرمزپوشان ایرانجوان بوشهر پس از سه شکست متوالی در همین ابتدای کار در لیگ یک فوتبال کشور به قعر جدول سقوط کردند تا هواداران و دوستداران خود را از هفته های اول آغازِ لیگ نگران و مضطرب کنند.

این تیم ریشه دارِ بوشهری که البته سال هاست با مشکلات مالی دست و پنجه نرم می کند روزهای سختی را گذرانده و اخیرا هم با تغییراتی که حاشیه های زیادی نیز به همراه داشت، پای به رقابت های کشوری گذاشت.

بازی خسته کننده و پراشتباه این تیم در دیدار گذشته نشان داد که فعلا ایرانجوان بوشهر برنامه ای برای دیدارهای خود ندارد و باید گفت از همین ابتدای کار مسئولین این تیم می بایست چاره ای برای این بی برنامگی های بیندیشند.

این روزها پارس جم در لیگ برتر شگفتی ساز شده و مردم استان بوشهر پس از سال ها ناراحتی به خاطر حذف شاهین بوشهر اکنون شادمانند.

مردم استان بوشهر از این که پس از چندین سال تیمی از این استان در سطح کشور می درخشد خوشحال و شادمان هستند و با توجه به استعدادهای متعدد فوتبال در درون استان از مسئولین انتظار دارند به دادِ تیم های بوشهر برسند تا دیگر تیم ها نیز بتوانند همچون پارس جم در کشور بدرخشند.

نگاهی به بازیکنان مختلف استان بوشهر در لیگ های کشوری از ماهینی گرفته تا طارمی و قائدی و دیگر بازیکنان نشان می دهد این استان پتانسیل و ظرفیت های بسیار بالایی برای حضور تیم هایش در رده اول فوتبال کشور داشته و اگر این استعدادها درست مدیریت شوند می توانند روز به روز بر افتخارات استان بوشهر در حوزه ورزش به ویژه فوتبال بیفزایند.

مخلص کلام اینکه، اگر مسئولین استان بوشهر از ورزشکاران به طور عام و فوتبال و تیم های ریشه دارِ فوتبال استان به طور خاص حمایت کنند قطعا این تیم ها می توانند در کشور بدرخشند و بوشهر را به جایگاه اصلی اش در ورزش به خصوص فوتبال برسانند.

دیدگاه خود را به ما بگویید.