تاریخ انتشار :چهارشنبه ۱۹ مهر ۹۶.::. ساعت : ۴:۵۰ ب.ظ
فاقددیدگاه

اهدای کلاه ایمنی به موتور سیکلت سواران دیری+تصاویر

به مناسبت هفته ناجا جهت تشویق و ترغیب موتورسیکلت سواران در استفاده از کلاه ایمنی به گروهی از موتورسواران به صورت نمادین کلاه ایمنی اهدا شد.

به گزارش دوراهک نیوز مراسم رژه نمادین موتورسواران شهرستان دیر به مناسبت هفته نیروی انتظامی صبح امروز در این شهرستان برگزار شد.

این مانور نمایشی در راستای ارتقا فرهنگ عمومی جامعه در استفاده از کلاه ایمنی راکبان موتورسیکلت و احترام به قوانین راهنمایی و رانندگی در هفته نیروی انتظامی صورت گرفت.

مسئول راهنمایی و راننگی شهرستان دیر در حاشه این مراسم در گفتگو با خبرنگار مطاف۲۴، با بیان اینکه دیر شهرستانی با موتورسواران بسیار در تمام فصول سال می باشد اظهار داشت: انتظار می رود شاهد فرهنگ شدن استفاده از کلاه ایمنی در شهرستان باشیم.

صابراد گفت: موتورسیکلت وسیله نقلیه ارزان و در دسترس است که راکبین آن در شهرستان دیر متاسفانه آمار بالایی از خود در ثبت تصادفات منجر به فوت را داشته اند که ضرورت استفاده از کلاه ایمنی و دقت در رانندگی باید مورد توجه جدی متور سواران قرار گیرد.

مسئول راهنمایی رانندگی شهرستان دیر با تاکید بر اینکه عامل انسانی مهمترین عامل در تصادفات و حوادث رانندگی است خاطرنشان کرد:  اگر بهترین تکنولوژ ی را در کنار بهترین قانون و وسیله نقلیه و زیرساخت ها داشته باشیم اما عامل انسانی بی توجه داشته باشیم  در کاهش تصادفات موفق نخواهیم شد.

در پایان این مانور نمادین به تمام شرکت‌کنندگان، کلاه ایمنی رایگان از سوی راهنمایی و رانندگی  به رسم یادبود اهدا شد.

دیدگاه خود را به ما بگویید.