تاریخ انتشار :شنبه ۱۱ دی ۹۵.::. ساعت : ۵:۵۸ ق.ظ
فاقددیدگاه

امام جمعه دیر:نقش پر زنگ صدا و سیما در خلق حماسه ۹ دی ماه

نقش پر زنگ صدا و سیما در خلق حماسه ۹ دی ماه *امام جمعه دیر در شهر دوراهک،

دوراهک نیوز :امام جمعه دیر گفت:صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران در خلق حماسه ۹ دی و خنثی سازی فتنه ۸۸ نقشی پر رنگ داشت.

به گزارش دوراهک نیوز به نقل از پارس خلیج:حجه السلام سید علی حسینی صبح امروز در مراسم گرامیداشت حماسه ۹ دی در مسجد امیرالمومنین شهر دوراهک،اظهار داشت:عظمت ۹ دی ماه در مقایسه با ۲۲ بهمن،جنگ ۸ ساله و ۱۹ دی ماه ۵۶ که زمان جرقه انقلاب بود بیشتر است چرا که در همه این برهه ها دشمن برای مردم کاملا شناخته شده بود.

حسینی افزود،:برخی از معاندان و باقی مانده‌های جریان فتنه می‌خواهند فتنه ۸۸ را در حد یک اختلاف و یا درگیری شخصی و حزبی و جناحی تنزل داده که این خود فتنه‌ای بزرگ و خیانتی بس بزرگ‌تر است.

وی با اشاره به افتخار آفرینی ملت فهیم و ولایتمدار ایران اسلامی در ۹ دی ماه ۸۸ گفت:حماسه ۹ دی روز بصیرت، آگاهی و حرکت بدون واسطه  مردم است.

امام جمعه دیر،گفت:آن ملتی می تواند از عزت و ارزشهای نظام خود دفاع کند و سربلند زندگی کند که با دشمن خود سازش نکند و به او امتیازی ندهد.

حجه السلام سید علی حسینی،نقش صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران را در خلق حماسه ۹ دی ماه پر رنگ ارزیابی کرد و افزود:به همت و بصیرت توده مردمی که وفادار به نظام و ارزشهای انقلاب بودند و با مدیریت بحران مقام معظم رهبری بساط فتنه گران برچیده شد و توطئه های دشمنان داخلی و خارجی نقش بر آب شد و ۹ دی ماه به عنوان یوام الله در تاریخ جمهوری اسلامی ماندگار شد.

فرمانده حوزه جندالله شهر دوراهک در این مراسم گفت: ۹ دی ماه سالگرد تجلی و بصیرت امت ایران اسلامی است.

عباس خیاط حضور پر شور مردم در ۹ دی را میثاق با ولایت عنوان کرد و افزود: مردم ایران اسلامی همواره پشتیبان نظام و خادمانشان بوده و لبیک گوی منویات مقام معظم رهبری هستند.

وی با بیان اینکه همیشه و در همه حال باید گوش به فرمان ولایت فقیه باشیم خاطر نشان کرد:این انقلاب به کوری چشم دشمنان به انقلاب حضرت بقیه الله وصل خواهد شد.

فرمانده حوزه جندالله شهر دوراهک،گفت: در حماسه ۹ دی از یک سو پیوند ناگسستنی مردم با انقلاب تقویت شد و از سوی دیگر نقش رهبری و ولایت فقیه در خنثی سازی توطئه های دشمنان بر همه آشکار شد.

دیدگاه خود را به ما بگویید.