تاریخ انتشار :چهارشنبه ۱۵ آذر ۹۶.::. ساعت : ۲:۲۱ ق.ظ
فاقددیدگاه

الماسی نماینده مجلس: خسارت های وارده زلزله به مردم دیر بوشهر پیگیری شود

دوراهک نیوز:نماینده مردم دیر، کنگان، جم و عسلویه در مجلس شورای اسلامی گفت: خسارت هایی که در پی زلزله رو سه شنبه این هفته به مردم این شهرستان پیگیری شود.

به گزارش دوراهک نیوز:سکینه الماسی روز چهارشنبه در دیدار با فرماندار شهرستان دیر افزود: مردم شهرستان بعد از وقوع زلزله دچار اضطراب شده اند و همه باید کمک کنند تا امکاناتی که مردم نیاز دارند در اختیار آنان قرار بگیرد.
وی گفت: خسارت ها باید در اسرع وقت اعلام بشود زیرا اکثر مردم دیر دستشان خالی است و به کار دریایی مشغول هستند و نیاز به کمک دارند و مسئولان با دید مثبتی به این قضیه نگاه کنند.
نماینده مردم دیر، کنگان، جم و عسلویه در مجلس شورای اسلامی از مدیریت خوب فرماندار قدردانی کرد و بیان داشت: فرماندار با کمک های کارشناسی مسئولان هر چه زودتر خسارت های وارده اعلام تا هم در مرکز و استان پیگیر خسارت ها باشیم.

 

فرماندار دیر گفت: در اسرع وقت ستاد بحران تشکیل و تعدادی از نیروهای امدادی از استان به شهرستان اعزام شدند.
حمزه اعتماد افزود: در زلزله روز گذشته ۲۴ نفر مصدوم شدند که بلافاصله با اورژانس به مراکز درمانی و بیمارستانی اعزام شدند.
وی در رابطه با خسارت ها بیان دات: خسارت به ساختمان های اداری و غیر اداری وارد شده و بانک سپه شهر دیر خسارت دید که نیروها در آن محل مستقر هستند و در شهر بردستان خسارت های جزیی به ساختمان ای مردم وارد شده است.
فرماندار دیر گفت: جاده دوراهک به شهر ریز که به دلیل ریزش کوه مسدود شده بود در زمان حاضر باز است و تردد در این مسیر صورت می گیرد

دیدگاه خود را به ما بگویید.