تاریخ انتشار :دوشنبه ۲۱ اسفند ۹۶.::. ساعت : ۹:۰۲ ق.ظ
یک دیدگاه

الماسی: دفاع از حقوق مردم خط قرمز من است/خود کارگر زاده ام

الماسی: دفاع از حقوق مردم خط قرمز من است

ثلاث- پس از انتشار خبر تهدید به اخراج کارگران معترض بیمارستان عسلویه، نماینده حوزه جنوبی استان بوشهر از پیگیری جدی موضوع خبر داد.

 

به گزارش ثلاث،  پس از انتشار خبر تهدید به اخراج کارگران معترض بیمارستان عسلویه، نماینده حوزه جنوبی استان بوشهر از پیگیری جدی موضوع خبر داد.

سکینه الماسی در گفتگو با سایت خبری چریف، دفاع از حقوق مردم را خط قرمز خود اعلام کرده و افزود: موضوع تهدید به اخراج کارگران را از همین امروز پیگیری خواهم کرد و در صورت صحت موضوع، با مدیر مربوطه برخورد می شود.

الماسی: دفاع از حقوق مردم خط قرمز من است

الماسی با بیان اینکه خود کارگرزاده است و درد و رنج کارگر را با تمام وجود لمس می کند،بیان داشت: به احدی از مدیران اجازه نخواهم داد که نسبت به قشر زحمتکش کارگر تعدی نمایند.

این عضو کمیسیون انرژی مجلس در پاسخ به این سوال که امکان طرح موضوع در جلسه استیضاح وزیر رفاه در هفته جاری وجود دارد، گفت: اگر واقعا این موضوع صحت داشته باشد- که البته من شنیده ام در بیمارستان عسلویه مسبوق به سابقه است- این بی کفایتی مدیریتی را در جلسه کمیسیون با حضور وزیر محترم رفاه تا حصول نتیجه مطلوب پیگیری خواهم کرد.

الماسی افزود: مدیران و مسئولان در نظام مقدس جمهوری اسلامی، همواره باید خود را خادم گارگرانی بدانند که کدّ یمین و عرق جبین آنها نشانه ای از تلاش طاقت فرسایشان برای تحصیل روزی حلال در این شرایط طاقت فرسای آب و هوایی در عسلویه است به خصوص این که در آستانه سال نو نیز هستیم و تادیه حقوق مادی آنها اهمیت ویژه تری پیدا کرده است.

یک دیدگاه

  1. زینب گفت:

    به استحضار نماینده محترمه میرساند که تعدادی ازخانمهاوآقایان دربیمارستان امام خمینی کنگان به عنوان نیروهای ساعتی مشغول به کارهستندوازبیمه وعیدی محروم هستندوحتی حقوق هم باتاخیر میگیرند باتوجه به سخن جنابعالی که فرمودید خودکارگر زاده اید فکری هم برای این کارگرهاکنید

دیدگاه خود را به ما بگویید.