تاریخ انتشار :شنبه ۹ اردیبهشت ۹۶.::. ساعت : ۳:۲۱ ب.ظ
فاقددیدگاه

افتتاح ۲ طرح بهداشتی در دیر

دوراهک نیوز:همزمان با فرارسیدن هفته سلامت ۲ طرح بهداشتی و درمانی با اعتبار ۹ میلیارد ریال روز پنجشنبه در آئینی با حضور مسئولان در شهرستان دیر بهره برداری شد.

به گزارش دوراهک نیوز: رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر در حاشیه این مراسم به خبرنگار ایرنا گفت: این میزان اعتبار برای افتتاح ساختمان خانه بهداشت روستای سرمستان و بهسازی و محوطه سازی مرکز خدمات جامع سلامت شهری شهید حاجیانی آبدان هزینه شده است.

عادل مقدس افزود: برای افزایش سطح خدمات کیفی و کمی در حوزه درمانی و بهداشتی پیگیری های بیشتری از سوی مسئولان برای ساخت پانسیون اسکان نیروی درمانی و بهداشتی منطقه آبدان انجام گیرد.

وی یادآور شد: شهرستان دیر دارای ۱۰ خانه بهداشت، ۵ مرکز بهداشتی، ۵ پایگاه اورژانس، چهار داروخانه خصوصی و یک داروخانه شبانه روزی است.

فرماندار دیر نیز در این آیین گفت: دولت تدبیر و امید در حوزه سلامت شهرستان اقدام های ارزشمندی انجام داده است.

حمزه اعتماد افزود: بهسازی مرکز بهداشت و درمان شهر آبدان، مرکز بهداشت شهر بردستان با کمک فرد خیر، افتتاح ساختمان اورژانس شهری، تکمیل بیمارستان ۵۶ تخت خوابی دیر، احداث خانه های بهداشت در روستاها و در آینده کلنگ زنی خانه بهداشت روستای لمبدان پایینی و آبکش از اقدامات ارزشمند دولت یازدهم در این شهرستان است.

دیدگاه خود را به ما بگویید.