تاریخ انتشار :شنبه ۲ دی ۹۶.::. ساعت : ۹:۲۱ ق.ظ
فاقددیدگاه

افتتاح طرح نشاط اجتماعی همزمان با برگزاری برنامه های فرهنگی هنری در دیّر

طرح نشاط اجتماعی همزمان با برنامه های فرهنگی هنری از سوی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دیّر در مجتمع فرهنگی هنری و تالار فرهنگ دیّر آغاز شد.

غلامرضا ناطقی پور در حاشیه آئین افتتاح نمایشگاه نقاشی که در محل گالری مجتمع فرهنگی هنری دیّر برگزار شد در گفتگو با خبرنگار مطاف۲۴ اظهار داشت: بستر اصلی طرح نشاط اجتماعی ابزار هنری مثل تاتر، موسیقی ، هنرهای تجسمی و دیگر رشته‌های هنری می‌توانند وسیله مهمی برای نشاط اجتماعی در جامعه باشد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دیّر افزود: در طرح نشاط اجتماعی شادی و نشاط در ارتباط با مشکلات مختلف و حاد جامعه و قشرهای گوناگون آن خصوصاً جوانان مورد توجه قرار خواهد گرفت که با برنامه ریزی جامع و کامل به سوی جامعه ای با نشاط پیش خواهیم رفت.

وی در خصوص نمایشگاه نقاشی افزود: نمایشگاه طراحی و نقاشی با حضور جمعی از هنرجویان آموزشگاه هنرهای تجسمی ارغوان شهر بردستان و با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دیّر در محل گالری مجتمع نفت شهر دیر با حضور مسئولین شهرستان

افتتاح و مورد بازدید قرار گرفت که این نمایشگاه به مدت یک هفته جهت بازدید علاقمندان به هنر نقاشی دایر می باشد .

ناطقی پور گفت: این نمایشگاه شامل ۳۸ اثر در رشته های طراحی با مداد و ذغال،آبرنگ،پاستل و رنگ روغن میباشد و بازدید برای عموم آزاد است .

در ادامه معاون سیاسی امنیتی فرماندار دیّر با بیان اینکه طرح نشاط اجتماعی مربوط به دستگاه های فرهنگی و اجتماعی می باشدخواستار حضور قوی و پررنگ تر دستگاه های فرهنگی و اجتماعی در سطح شهرستان دیّر در اجرای این طرح مهم شد.

تنگستانی با ابراز خرسندی خود در جمع هنرمندان گفت: در پایان برگزاری نمایشگاه از برگزیدگان این آثار تجلیل خواهد شد و به نفرات اول تا سوم این نمایشگاه هدایایی تعلق خواهد گرفت.

دیدگاه خود را به ما بگویید.