تاریخ انتشار :سه شنبه ۱۴ شهریور ۹۶.::. ساعت : ۴:۱۵ ب.ظ
فاقددیدگاه

اعضای باند سارقان مسلح دشتستان و سرکرده قاتل دستگیر شدند

دوراهک نیوز: فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: اعضا و سرکرده قاتل فراری باند هشت نفره سارقان مسلح در شهرستان دشتستان این استان دستگیر شدند.

به گزارش دوراهک نیوز فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: اعضا و سرکرده قاتل فراری باند هشت نفره سارقان مسلح در شهرستان دشتستان این استان دستگیر شدند.

سردار خلیل واعظی روز دوشنبه در جمع خبرنگاران افزود: در پی وقوع سرقت مسلحانه خودروی یکی از شهروندان دشتستانی کارگروه ویژه ای با محوریت پلیس آگاهی تشکیل و تلاش گسترده ای برای شناسایی و دستگیری سارقان آغاز شد.
وی بیان کرد: با تحقیقات میدانی کارآگاهان پلیس آگاهی و همکاری سایر یگان های انتظامی اعضای این باند شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر و برای انجام تحقیقات به پلیس آگاهی منتقل شدند.
واعظی بیان کرد: متهمان در مواجهه با شواهد و قرائن ارائه شده توسط ماموران پلیس به ارتکاب سرقت مسلحانه خودرو با سرکردگی یک قاتل فراری اعتراف کردند.
وی گفت: در ادامه تلاش ها سر دسته باند به همراه خودرو سرقتی در یکی از شهرستان های همجوار در مخفیگاهش دستگیر و پس از تشکیل پرونده و تکمیل تحقیقات به همراه دیگر اعضای این باند برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی شدند.
شهرستان دشتستان با مرکزیت شهر برازجان ۲۵۰ هزار نفر جمعیت دارد./ایرنا

دیدگاه خود را به ما بگویید.