تاریخ انتشار :پنج شنبه ۸ تیر ۹۶.::. ساعت : ۲:۱۷ ب.ظ
فاقددیدگاه

استقبال گسترده از دومین شهید مدافع حرم در بوشهر+تصاویر

دوراهک نیوز: با حضور گسترده مردم و مسوولان استان بوشهر، دومین شهید مدافع حرم وارد بوشهر شد تا با استقبالی گسترده مواجه شود.
به گزارش دوراهک نیوز در اولین ساعات صبحگاهی امروز عطر شهید مدافع حرم در استان بوشهر پیچید تا بار دیگر خاطرات ایثار و شهادت برای نسل دوران دفاع مقدس و نسل پس از جنگ هشت ساله، بار دیگر مرور و به روزرسانی شود.

بر اساس این گزارش، تعداد فراوانی از اقشار مختلف مردمی و مسوولان دوایر دولتی و پرسنل نظامی و انتظامی صبح امروز به فرودگاه بین‌المللی بوشهر رفتند تا از نزدیک ضمن استقبال از شهید مدافع حرم، عطر شمیم دوستی و محبت به اهل بیت را از این مسافر به لقاء ‌الله پیوسته استشمام کنند.

شهید عید‌محمد رضایی از اتباع افغانه تیپ فاطمیون که ساکن شهر گناوه استان بوشهر است در حالی در مبارزه با تکفیری‌های داعش به معبود خود پیوست که امروز  با استقبال گسترده مردم و مسوولان وارد بوشهر شد تا بعد از ظهر امروز برای تشیع و خاکسپاری به محل زندگی خود و خانواده‌اش در بندرگناوه برده و در گلزار شهدای این شهر به خاک سپرده شود.

حضور نماینده ولی فقیه در استان بوشهر، فرماندهان ارشد نظامی و انتظامی استان بوشهر، معاون سیاسی امنیتی استانداری و تعدادی از مدیران‌کل و کارمندان دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر و مردم ولایتمدار شهر بوشهر به همراه افاغنه ساکن در این شهر برای خیرمقدم به این شهید مدافع حرم، سبب شد که خانواده شهید رضایی در ایران و در استان بوشهر احساس غربت و دلتنگی نکنند.

مراسم تشییع و تدفین شهید رضایی بعد از ظهر امروز و از ساعت 17:30 دقیقه در گناوه برگزار شد.

به نوشته فارس، شهید «محمد احمدی جوان» اهل روستای باشی شهرستان تنگستان  که در 14 آذز 94 در مبارزه با تکفیری‌ها داعش در سوریه به شهادت رسید، اولین شهید مدافع حرم استان بوشهر محسوب می‌شود.

عکاس: مهرداد جشنی پور

دیدگاه خود را به ما بگویید.