تاریخ انتشار :چهارشنبه ۲۲ فروردین ۹۷.::. ساعت : ۶:۳۰ ب.ظ
فاقددیدگاه

استخدام ۵۳۷ نفر در آموزش و پرورش استان بوشهر

استخدام ۵۳۷ نفر در آموزش و پرورش استان بوشهر

استخدام ۵۳۷ نفر در آموزش و پرورش استان بوشهر

دوراهک نیو: مدیرکل آموزش و پرورش بوشهر با اشاره به اینکه ثبت نام از متقاضیان استخدام در اواخر فروردین آغاز می شود، از سهمیه استخدامی ۵۳۷ نفر در آموزش و پرورش استان خبر داد.

دوراهک نیوز : مدیرکل آموزش و پرورش بوشهر با اشاره به اینکه ثبت نام از متقاضیان استخدام در اواخر فروردین آغاز می شود، از سهمیه استخدامی ۵۳۷ نفر در آموزش و پرورش استان خبر داد.

به گزارش «دوراهک نیوز »؛ ناصر کرمی اضافه کرد: ۵۰ درصد پذیرفته‌شدگان استان برای آموزگاری در دوره ابتدایی و ۵۰ درصد دیگر به عنوان هنرآموز و دبیر دوره متوسطه جذب خواهند شد.

کرمی درخصوص شرایط جذب نیرو در آموزش و پرورش خاطرنشان کرد: شرط سنی برای داوطلبان با مدرک دکتری ۴۵ سال، کارشناسی ارشد ۴۰ سال و کارشناسی ۳۰ سال بوده و برای دارندگان مدرک کاردانی رشته استادکاری نیز شرط سنی ۲۵ سال است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان با بیان اینکه معمولا سهمیه آموزش و پرورش استان به دلیل وجود رشته های مختلف استخدامی به طور کامل استفاده نمی شود، افزود: آموزش و پرورش استان امید دارد مردم استان از این سهمیه استفاده کنند و در این راستا، اطلاع رسانی لازم در خصوص رشته های مد نظر را بزودی صورت می گیرد.

دیدگاه خود را به ما بگویید.