تاریخ انتشار :یکشنبه ۲۱ آبان ۹۶.::. ساعت : ۴:۵۹ ق.ظ
فاقددیدگاه

اتفاق مهمی در ارتقای رتبه کنکور و ارتقای معدل در آموزش و پرورش استان اتفاق افتاده است.

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی:

اتفاق مهمی در ارتقای رتبه کنکور و ارتقای معدل افتاده که نتیجه تلاش آموزش و پرورش استان و معلمان دلسوز استان بوده است.

به گزارش دوراهک نیوز :نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی گفت: اتفاق مهمی در امر ارتقای رتبه کنکور و ارتقای معدل اتفاق افتاده که نتیجه تلاش آموزش و پرورش استان و معلمان دلسوز استان بوده است.

به گزارش دوراهک نیوز :اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان بوشهر، حجت الاسلام و المسلمین عبدالحمید خدری نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در بیست و هشتمین نشست شورای معاونین اداره کل آموزش و پرورش استان، اظهار داشت: استان بوشهر رتبه های بسیار خوبی داشته است و اتفاق مهمی در ارتقای رتبه کنکور و ارتقای معدل افتاده که نتیجه تلاش آموزش و پرورش استان و معلمان دلسوز استان بوده است.

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی:

عبدالحمید خدری ادامه داد: به نوبه خودم در مجلس شورای اسلامی به عنوان وکیل مردم هر نطقی که در مجلس داشته ام در مورد رفاه فرهنگیان صحبت کرده ام.

وی افزود: فرهنگیان همواره در سطح اجتماع مظلوم واقع شده اند و طبق آمار جامعه، فرهنگیان با متوسط یک میلیون و ۳۰۰هزار تومان جزو کمترین دستمزدها را دارا هستند که این زیبنده جامعه اسلامی نیست.

خدری تصریح کرد: اگر بخواهیم جامعه ما ارتقا پیدا کند به نوعی باید به فرهنگیان بها داده شودتا دغدغه ای نداشته باشند.

وی بیان کرد: اولین شرط نمایندگان مجلس برای رای اعتماد به وزیر آموزش و پرورش مساله ی رفاهی فرهنگیان بود.
استخدام حق التدریسی ها،به تصویب رسیده و بعد از تایید شورای نگهبان درمورد جزییات آن تصمیم گیری می شود تا انگیزه ی آن ها ارتقا پیدا کند.

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: بحث طرح تقویت بنیه ی کلاس های کنکور در شمال استان،در سفر قریب الوقوع وزیر نفت آبان ماه در نشست با وزیر و با دعوت ازمدیرکل آموزش و پرروش استان این دغدغه آموزش و پرروش و مسائل پیرامونی حوزه نفتی را مطرح می کنیم و پیگیری بیشتری می کنیم و حتما این رایزنی را انجام می دهیم .

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی:

خدری افزود: از آموزش و پرروش استان قدردانی می کنم که با وجود کمبودها بع بهترین نحو خدمات ارائه می کند.

وی عنوان کرد: خارگ باید به طور ویژه دیده شود و طی صحبت هایی که با بطحایی وزیر آموزش و پرورش داشته ام برای استخدام حق التدریسی هیچ گونه شرطی لحاظ نمی شود تا در خارگ بومی سازی انجام شود.
خدری در پایان یادآور شد: در نشست با رییس پایانه های نفتی تعمیر مدارس و ایاب وذهاب فرهنگیان با کشتی به صورت رایگان قول داده شد.

دیدگاه خود را به ما بگویید.