تاریخ انتشار :یکشنبه ۱۱ تیر ۹۶.::. ساعت : ۴:۰۱ ب.ظ
فاقددیدگاه

آیین معرفی فرمانده جدید نیروی انتظامی شهرستان دیر برگزار شد+تصاویر

دوراهک نیوز:آیین تودیع و معارفه فرمانده انتظامی شهرستان دیر صبح امروز با حضور سرهنگ علیرضا رزمی جانشین نیروی انتظامی استان بوشهر، اعضای شورای تامین شهرستان، مدیران دستگاههای اجرایی و فرماندهان و کارکنان نیروی انتظامی شهرستان دیر برگزار شد.

دوراهک نیوز:جانشین فرماندهی انتظامی استان بوشهر،گفت:هدف نیروی انتظامی خدمت به مردمی است که هستی و نیستی خود را برای حفظ ارزش های نظام گذاشته اند.

به گزارش دوراهک نیوز:سرهنگ علیرضا رزمی،در آیین معرفی فرمانده جدید نیروی انتظامی شهرستان دیر اظهار داشت:نیروی انتظامی با برقراری امنیت پایدار در جامعه همواره به عنوان یکی ازنیروهای فعال در تأمین امنیت جامعه در سطح کشور است.

وی با بیان اینکه امنیت و سلامت دو نعمت الهی برای هر جامعه خواهد بود،افزود: در جمهوری اسلامی ایران خط قرمزی برای مبارزه با متخلف وجود ندارد.

رزمی با تاکید بر اینکه،مبارزه با ورود و توزیع مواد مخدر اولویت اصلی نیروی انتظامی است، گفت:با برخورد مقتدرانه نیروی انتظامی زمینه تخلف در سطح شهرستانهای استان بوشهر کاهش یافته است.

جانشین فرماندهی انتظامی استان بوشهر،با بیان اینکه بخشی از کشفیات کالای قاچاق ناشی از همکاری مردم با پلیس است.افزود: تولید و حفظ امنیت به تنهایی از نیروی انتظامی بر نمی آید و همراهی مردم با نظام اسلامی بی نظیر است و بخشی از کشفیات کالای قاچاق ناشی از همکاری مردم با پلیس است.

سرهنگ علیرضا رزمی،با بیان اینکه،در زمینه مبارزه با مواد مخدر و کالای قاچاق ممنوعه تلاش گسترده ای در سطح استان صورت گرفته است، اظهار داشت:مبارزه با مواد مخدر دغدغه همه خانواده هاست که در این زمینه برنامه ریزی های بسیار خوبی توسط نیروی انتظامی صورت گرفته است.

جانشین نیروی انتظامی استان بوشهر در ادامه به کاهش تلفات جاده ای در استان بوشهر اشاره کرد و افزود: در سه ماه نخست سال جاری آمار تصادف رانندگی در این استان در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته ۳۶ درصد کاهش داشته است.

سرهنگ علیرضا رزمی ضمن تقدیر از تلاشهای حمید محمدی نسب فرمانده سابق انتظامی شهرستان دیر،گفت:جایگاه امنیتی این شهرستان به عنوان یکی از امن ترین شهرستانهای استان بوشهر می باشد که این مرهون تلاشهای نیروی انتظامی است.

امام جمعه دیر،در این مراسم گفت:حمایت و رضایت مردمی از ادارات و دستگاه های مختلف مایع پیشرفت جامعه خواهد شد.

حجه السلام سید علی حسینی،ضمن تجلیل از تلاشهای فرمانده سابق انتظامی شهرستان دیر، افزود:پشتوانه مردمی باعث اقتدار و موفقیت نیروی انتظامی خواهد شد.

حسینی،با بیان اینکه،شاخص ارزیابی عملکرد نیروی انتظامی در برقراری امنیت در جامعه، رضایت مندی مردم است،گفت: اتحاد،انسجام و یکدلی مردم وپلیس باعث شکست توطئه های دشمنان می گردد.

امام جمعه دیر،با بیان اینکه تعصب سازمانی بسیار خطرناک است،اظهار داشت:: اصلی ترین وظیفه پلیس برقراری احساس امنیت در درون مردم است و اگر این امر تحقق پیدا کرد پلیس توانسته است ماموریت های خود را انجام دهد.

در این آیین سرگرد فرهاد آراوند به عنوان فرمانده جدید انتظامی شهرستان دیر معرفی و از خدمات سرهنگ حمید محمدی نسب قدردانی شد.

دیدگاه خود را به ما بگویید.