تاریخ انتشار :چهارشنبه ۸ دی ۹۵.::. ساعت : ۱۰:۰۳ ق.ظ
فاقددیدگاه

آغاز نمایشگاه صنعت ساختمان در بوشهر

دوراهک نیوز: این نمایشگاه از دوشنبه 6 تا 10 دی ماه از ساعت 17 الی 22 در محل دایمی نمایشگاههای بین المللی استان بوشهر آماده بازدید علاقمندان می باشد.

دوراهک نیوز: نهمین نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان در محل دایمی نمایشگاههای بین المللی استان بوشهر با حضور شهردار بوشهر به همراه معاومین و شهرداران مناطق بوشهر، ریاست شورای اسلامی شهر بوشهر، تعدادی از  اعضای شورای شهر و معاون راه و شهرسازی استان بوشهر  آغاز به کار کرد.

به گزارش «دوراهک نیوز» به نقل از روابط عمومی نمایشگاههای بین المللی استان؛ مهرداد ابراهیمی مدیرعامل این شرکت گفت: نهمین نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان بوشهر امسال با استقبال کم نظیر شرکت های فعال این زمینه مواجه گردیده بطوریکه با رشدی بالغ بر 30 درصد، امسال شاهد حضور بیش از 75 مشارکت گننده در حوزه ها و بخش های مرتبط در زمینه صنعت ساختمان در فضایی به متراز 6هزار متر مربع در 2 سالن بوده ایم.

ابراهیمی افزود: این نمایشگاه با مشارکت غرفه دارانی از سراسر کشور زمینه ساز ایجاد فرصتهای شغلی و سرمایه گذاری در این حوزه می باشد که حضور مشارکت کنندگان بیانگر بینش عمیق مدیران و صاحبان صنایع برای پیشبرد اهداف خود می باشد.

گفتنی است این نمایشگاه از دوشنبه 6 تا 10 دی ماه از ساعت 17 الی 22 در محل دایمی نمایشگاههای بین المللی استان بوشهر آماده بازدید علاقمندان می باشد.


دیدگاه خود را به ما بگویید.