تاریخ انتشار :شنبه ۲۸ مرداد ۹۶.::. ساعت : ۹:۰۴ ق.ظ
فاقددیدگاه

آزادگان شهرستان دیر تجلیل شدند+تصاویر

دوراهک نیوز:مراسم تجلیل از ۱۴ آزاده سرافراز شهرستان دیر با حضور باشکوه مردم و مسئولان در مسجد صاحب الزمان شهر دوراهک، برگزار شد.

به گزارش دوراهک نیوز:رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان دیر در این مراسم ضمن تبریک سالروز بازگشت غرورآفرین آزادگان به میهن اسلامی،گفت:آزادگان  اسطوره‌های صبر و مقاومت در جامعه هستند.

داریوش محمدی، با بیان اینکه آزدگان سندهای افتخار و عزتمندی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند، اظهار داشت:آزادگان در سال ۶۹ با ورود سرافرازانه خود به خاک ایران اسلامی شورو نشاط قابل توجهی را به کشور و مردم بخشیدند و فضای معنوی، همراه با امید به جامعه تزریق شد و آنها به عنوان الگوی صبرو بردباری برای مردم به ویژه جوانان قرار گرفتند.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان دیر،ضمن گرامیداشت یاد و خاطره اسیر شهید مدافع حرم شهید محسن حججی گفت: تحمل دوران سخت و طاقت‌فرسای اسارت و استواری در حفظ ارزش‌ها موجب خلق حماسه جاویدان این عزیزان شده که در تاریخ ماندگار خواهد شد.

مسئولان قدردان آزادگان باشند

رئیس شورای اسلامی شهر دوراهک که از  آزادگان سرافراز ۸ سال دفاع مقدس،می باشند نیز در این مراسم گفت:آزادگان سرافراز باید در استوار ماندن در این راه پیام آوری برای انقلاب اسلامی و  مسئولان نیز باید قدردان آنان باشند.

حسن دوراهکی، افزود:روز ۲۶ مرداد ۱۳۶۹ یکی از خاطره‌انگیز‌ترین روزهای تاریخ انقلاب اسلامی است که شاهد حضور و آزادی مردانی بود که در راه عهد و پیمانی که با خدا بسته بودند، مجاهدت و استقامت ورزیدند.

دوراهکی اظهار داشت: آزادگان توانستند در سال‌های زجر و شکنجه، با وجود درد و بیماری جسمی، روح و روان خود را حفظ کنند و تقوا و مردانگی خود را مضاعف نمایند تا در بازگشت به ایران اسلامی در صحنه‌های مختلف اجتماعی، سرمشق و نمونه‌ای برای صلابت و استقامت مردان و زنان ایران اسلامی باشند.

 

مجاهدت آزادگان فراموش‌نشدنی است

شهردار دوراهک نیز در این مراسم گفت:مجاهدت‌ها،استقامت‌ها و بزرگ منشی‌های آزادگان عزیز برای همیشه در تاریخ افتخارات این کشورماندگار است.

هوشنگ احمدی،آزادگان را شهدای زنده نامید و اظهار داشت:امروز صلابت،اقتدار،امنیت ، آسایش و آرامش کشور،نظام و مردم به برکت خون شهدا،ایثارگری‌ها و وجود ارزشمند آزادگانی بود که ارزش‌های انقلاب اسلامی را زنده و جان دوباره‌ای بخشیدند.

دیدگاه خود را به ما بگویید.