تاریخ انتشار :پنج شنبه ۱۴ دی ۹۶.::. ساعت : ۹:۱۹ ق.ظ
فاقددیدگاه

آراء سنگین کمیته انضباطی برای ایرانجوان بوشهر/ همه مربیان محروم شدند!

از سوی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال

دوراهک نیوز: کمیته انضباطی سرمربی، دو کمک وی و دو بازیکن ایرانجوان را با محرومیت یک یا چند جلسه مواجه کرده است.

دوراهک نیوز: کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در خصوص اتفاقات دیدار مس کرمان و ایرانجوان بوشهر در هفته پایانی نیم فصل اول لیگ آزادگان آراء سنگینی برای ایرانجوان صادر کرد.

به گزارش «دوراهک نیوز»؛ این مسابقه ۱۹ آذرماه با نتیجه ۲ بر یک به سود میزبان کرمانی خاتمه یافت، اما اعتراض کادر فنی ایرانجوان روی یک صحنه کم اهمیت باعث اخراج سرمربی و به هم ریختن تمرکز تیم شد،

طوری که یک دقیقه بعد گل مساوی حریف به ثمر رسید و در نیمه دوم نیز گل پیروزی بخش مسی ها زده شد.

حالا کمیته انضباطی آراء سنگینی درخصوص اتفاقات آن بازی برای تیم بوشهری صادر کرده که براساس آن سرمربی، دو کمک وی و دو بازیکن با محرومیت یک یا چند جلسه مواجه شده اند.

از سوی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال؛

این مشکل در کنار دادن رضایت نامه برخی بازیکنانی و از طرفی بسته بودن پنجره نقل و انتقالات برای باشگاه بوشهری، نیم فصل دشواری را پیش روی قرمزپوشان قرار داده است، آن هم در شرایطی که اکنون هم در جدول مسابقات شرایط مناسبی ندارند.

براساس اعلام کمیته انضباطی، غلامرضا دلگرم به یک جلسه محرومیت از همراهی با تیم خود و پرداخت ۲میلیون تومان جریمه نقدی محکوم شد.

اویس کرد جهان بازیکن ایرانجوان نیز به دلیل رفتار زننده با داور که منجر به اخراجش شد و اهانت به داور بازی در هنگام خروج از زمین، سه جلسه از همراهی تیم خود محروم است و باید ۲میلیون تومان جریمه نقدی پرداخت کند.

از سوی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال؛

همچنین دهقان، مربی ایرانجون که به دلیل فحاشی و اهانت به داور بازی اخراج شد، سه جلسه از همراهی تیم خود محروم و به پرداخت ۲میلیون تومان جریمه نقدی محکوم شد.

مفتخر، مربی تیم ایرانجوان نیز به دلیل اهانت به داور بازی که سبب اخراجش شد، از همراهی تیم خود به مدت دو جلسه محروم شد و باید باید جریمه ۱میلیون تومانی پرداخت کند.

از سوی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال؛

همچنین میختاریان، مربی ارمنستانی ایرانجوان به خاطر ورود به زمین بازی، هل دادن داور و اهانت به وی که سبب اخراج وی از بازی شد، به سه جلسه محرومیت از همراهی تیم خود و پرداخت ۲میلیون تومان جریمه نقدی محکوم شد.

احمدزاده، بازیکن ایرانجوان بوشهر نیز به دلیل اهانت به داور به دو جلسه از همراهی تیم خود و پرداخت ۱میلیون تومان جریمه نقدی محکوم است.

ایرانجوانی ها در اولین بازی نیم فصل دوم مسابقات، یکشنبه هفته آینده میهمان نساجی مازندران خواهند بود.

دیدگاه خود را به ما بگویید.